10.04.22 [Přehled trhu a ETH] Propad k 3000 USD? Proč to hrozí?

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem k 3000 USD? Přečtěte si následující analýzu.

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 1,97 bilionů $, což představuje pokles o 0,67 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 67 miliardy USD, což představuje pokles o 18,18 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 9,93 miliardy USD, což je 14,8 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena bitcoinu je v současné době 42 540 USD dle KMC.

Zajímavost :  Válka na Ukrajině online: Zelenskyj podepsal dekret o všeobecné mobilizaci

Dominance bitcoinu je v současné době 41,02 %, což je pokles o 0,04 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

ETH/USD Technická analýza

Momentálně se pohybujeme na hodnotě 3 230 USD. V rámci předešlých predikcí jsme předpokládali, že pokud bude prolomena spodní strana supportu na 3 458 USD, může dojít ke změně trendu. Ethereum tak skutečně po neudržení spodní strany supportu výrazně propadlo do námi nastoleného krátkého bearish trendu.

Při pohledu na momentální situaci trhu lze předpokládat pokračování bearish nálady, to by mohlo znamenat postupné propady na Ethereum směrem k tvrdé podpoře na 3 000 USD za kus v rámci bearish trendu.

Zajímavost :  Co vám (ne)uteklo: ČNB zvyšuje sazby, druhý český jednorožec a evropský důchod...

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Celý článek zde |