5 nejžhavějších kryptoměn, které lze tento týden koupit do svého portfolia

Krypto trh nedávno zaznamenal významný nárůst, když do digitálních aktiv plynulo 1,18 miliardy dolarů, především díky zavedení ETF na Bitcoin na místě. Tento nárůst investic nepřekonal rekord z roku 2021, který nastavilo ETF na Bitcoinové futures, ale znamenal významný nárůst obchodních objemů, dosahujících rekordních 17,5 miliardy dolarů. Bitcoin vedl příliv kapitálu, přičemž těžily i další kryptoměny jako Ethereum, XRP a Solana. Uvedení těchto ETF se očekává, že významně ovlivní retailové investice do sektoru.

*Příspěvek je reklama

S významným přílivem peněz a zavedením ETF na trh by některé kryptoměny mohly v nadcházejících týdnech a měsících zaznamenat rekordní zisky. Proto jsme připravili seznam šesti nejlépe výkonných kryptoměn, které mají tento týden šanci růst.

5 nejžhavějších trendujících kryptoměn, které si tento týden můžete koupit do svého portfolia:

  1. ScapesMania: Slibný nový projekt ve fázi předprodeje, nabízející možnost brzké podpory za zvýhodněné ceny.
  2. Cardano (ADA): Projevuje býčí trend s potenciálem pro významný růst ceny.
  3. Chainlink (LINK): Vyvíjí se silným růstem s potenciálními výzvami v odolávání odporu.
  4. Cosmos (ATOM): Čelí tržním změnám v důsledku navrhovaných úprav inflační míry.
  5. Sei (SEI): Udržuje býčí tržní sentiment s potenciálem pro vzestupný pohyb.
  6. Aptos (APT): Nachází se na kritickém rozcestí s významnou událostí odemknutí tokenu.

ScapesMania: Nováček na kryptoscéně

V současných tržních podmínkách se ScapesMania jeví jako atraktivní příležitost pro časné přijímače. Tento průlomový projekt získal více než 4 393 000 dolarů výhradně od crowd/retail sektoru, přičemž pravidelně získává 43 000 – 111 000 dolarů denně. ScapesMania získává pozornost na předních kryptomediálních platformách a získává podporu uznávaných krypto influencerů.

Klíčové body ScapesManie

ScapesMania není běžný krypto aktivum; je to dynamický herní ekosystém, který oslovuje jak příležitostné hráče, tak krypto zkušené publikum. Jako hráč nemusíte řešit složitosti krypta, abyste si užili poutavou hru. Na druhé straně držitelé tokenů mohou čerpat výhody z výkonu ekosystému a formovat jeho budoucnost i bez hraní.

Výše uvedené výhody byly dostatečné pro krypto velryby, aby si vybraly ScapesManii, a pravděpodobně by měly být dostatečné i pro vás. Projekt prošel audity od předních bezpečnostních hodnotících společností, což posiluje důvěru raných přijímačů. ScapesMania již vzbuzuje pozornost na hlavních sledovacích webech a probíhají jednání o jejím zařazení na prominentní burzy.

Připojte se k předprodeji se slevou na oficiálním webu <<<

Příležitosti v předprodeji

Během fáze předprodeje je cena ScapesManie stanovena na 0,00769 dolaru. S cenou zalistování na 0,01 dolaru za minci by dnešní podporovatelé mohli očekávat potenciální návratnost +30 %, což naznačuje, že ScapesMania překoná všechny hlavní třídy aktiv a více.

Zajímavost :  CoinLedger: V roce 2023 dosáhli investoři do kryptoměn průměrného zisku 887 dolarů

Očekává se, že S&P 500, zlato, dluhopisy a dokonce celý kryptoměnový trh jako celek nedosáhnou takových výnosů v roce 2024 a existuje možnost, že ROI projektu překročí výše uvedené číslo. Po zalistování se ScapesMania bude dále rozvíjet a dosáhne nových výšin.

Připojením k ScapesManii nyní odemknete poklad plný bonusů, celkem až 107 %, spolu s exkluzivními příležitostmi jako je odkup a spálení tokenů a staking. S dnešní 25% slevou jsou tokeny ScapesManie skvělou koupí. Jak se bude postupně odvíjet další prodejní fáze, cena bude růst, dosáhne 0,01 dolaru za token, jakmile předprodej skončí. Odpočet do potenciálního úspěchu je téměř u konce a datum zalistování se rychle blíží, tak nezmeškejte.

Získejte vyšší zisky tím, že si při nákupu ScapesManie zajistíte významný bonus 10%! Použijte kód JXM671 při placení ve speciálním textovém poli pro ještě lepší nabídku na kryptoměnu, která by vás mohla udělat záviděníhodným v celé krypto komunitě. Jednejte rychle – nabídka platí pouze omezenou dobu.

Cardano (ADA): Navigace možným průlomem

Cardano (ADA) nedávno ukázalo známky možného vzestupného trendu. Po období obchodování v horizontálním rozmezí od listopadu 2022, Cardano (ADA) zažilo průlom v říjnu 2023, dosahující nového ročního maxima 0,68 dolaru v prosinci. Navzdory následnému poklesu se Cardano (ADA) opět zotavilo, což naznačuje býčí sentiment. Týdenní index relativní síly (RSI) ukazuje smíšené signály, naznačující skrytou býčí divergenci, což by mohlo znamenat pokračování současného trendu.

Cena Cardano (ADA) je aktuálně ovlivněna snahou prorazit z klesající rezistenční trendové linie. Technická analýza, včetně teorie Elliottovy vlny, naznačuje, že Cardano (ADA) je ve finální vlně svého růstu, který začal v červnu 2023. Průlom z rezistenční trendové linie by mohl vést k významnému nárůstu ceny, potenciálně dosahující rezistenčních úrovní mezi 0,80 a 0,90 dolaru.

Budoucnost ceny Cardano (ADA) závisí na jeho schopnosti prorazit současný odpor. Pokud se to podaří, Cardano (ADA) by mohlo vidět 55% nárůst k dalším rezistenčním úrovním. Nicméně, pokles pod 0,46 dolaru by tuto býčí predikci zneplatnil, což by potenciálně mohlo vést k poklesu směrem k 0,40 dolaru. Tržní sentiment je opatrně optimistický, s některými analytiky předpovídajícími parabolický vzestup po průlomu z rozmezí 0,60-0,70 dolaru.

Chainlink (LINK) vykázal v posledním měsíci impozantní růst, přestože došlo k opravě od konce prosince. Analytici identifikovali silnou poptávkovou zónu pro LINK mezi 14,8 a 15,2 dolaru. S omezeným odporem je Chainlink (LINK) dobře připraven na potenciální růst směrem k hranici 20 dolarů.

Zajímavost :  Denní nárůst spotových ETF na bitcoin začal být záporný

Cena Chainlink (LINK) čelí klíčovým rezistenčním úrovním na 15,55, 16,69 a 16,92 dolaru. Překonání těchto úrovní by mohlo otevřít cestu k 20 dolarům. V případě opravy ceny však Chainlink (LINK) postrádá významné podpůrné zdi, přičemž první úroveň podpory je kolem 14,22 dolaru a další podpora na 13,31 a 11 dolarech.

Budoucí směřování ceny Chainlink (LINK) je vyváženo mezi býčím momentem a potenciálním prodejním tlakem. Udržitelný býčí trend by mohl vést k dosažení ceny 20 dolarů pro Chainlink (LINK), ale oprava ceny by mohla otestovat nižší podpůrné úrovně. Růst ekosystému Chainlink (LINK) v klíčových metrikách, včetně tržní kapitalizace a příjmů, přispívá k optimistickému výhledu, ačkoliv nedávný pokles zisků naznačuje opatrnost.

Cosmos (ATOM): Návrh úpravy inflační míry

Vývojáři Cosmos (ATOM) navrhli snížit minimální inflační míru Cosmos (ATOM) na 0%. Současná inflační míra je mezi 7% a 20%, a návrh má za cíl sladit se s jinými blockchainovými modely tím, že potenciálně převede protokolové příjmy z vznikajících spotřebitelských řetězců na stakery Cosmos (ATOM).

Návrh na snížení inflační míry Cosmos (ATOM) vyvolal diskuse v komunitě. Byly vzneseny obavy ohledně potenciálního dopadu na stakery Cosmos (ATOM) a celkovou tokenomiku ekosystému. Více než 60% Cosmos (ATOM) je v současnosti stakováno, a výsledek návrhu by mohl ovlivnit tržní dynamiku tokenu.

Rozhodnutí snížit inflační míru Cosmos (ATOM) by mohlo mít významné důsledky pro jeho cenu a atraktivitu stakingu. Nižší inflační míra by mohla přilákat dlouhodobé držitele, ale také by mohla odradit současné stakery. Odezva komunity a výsledek návrhu budou klíčové pro určení budoucí cenové trajektorie Cosmos (ATOM).

Sei (SEI): Býčí výhled a konsolidace ceny

Sei (SEI) vykázalo silně býčí výhled na grafech s delším časovým rámcem. Token výrazně vzrostl od svého prosincového minima, dosahující vrcholu na začátku ledna. Přestože došlo k určitému stáhnutí, poptávka po Sei (SEI) zůstává silná a tržní sentiment je býčí.

Sei (SEI) momentálně obchoduje v rozmezí, přičemž klíčové úrovně podpory a odporu jsou identifikovány na denním grafu. Struktura trhu je býčí a RSI odpovídá tomuto sentimentu. Token se konsoliduje, což naznačuje potenciální vzestupný tlak v blízké budoucnosti.

Budoucí cenový pohyb Sei (SEI) může být ovlivněn jeho fází konsolidace, s potenciálními nákupními příležitostmi na klíčových úrovních podpory. Zájem účastníků futures trhu naznačuje býčí přesvědčení, ale to by také mohlo vést k prodloužené konsolidaci, aby se zbavili příliš uspěchaných obchodníků. Pohyb směrem k 1 dolaru a dále je možný, ale obchodníci by měli postupovat opatrně a dodržovat správné řízení rizik.

Aptos (APT): Odemknutí tokenu a reakce trhu

Aptos (APT) se chystá odemknout více než 24 milionů tokenů, což představuje více než 8% oběžné nabídky. Tato událost odemknutí je významná, protože zavádí další aktiva do oběhu. Denní objem tokenu vykázal významný nárůst, s nejvyšším objemem zaznamenaným za posledních pět měsíců.

Zajímavost :  Ethereum dosáhlo 3 300 USD a schválení ETF nahrává dalšímu růstu

Aptos (APT) zažil výkyvy v ceně, s nedávnými neúspěchy následovanými odrazy. Nicméně token měl problémy udržet si zisky, jak naznačují po sobě jdoucí ztráty v jeho denním časovém rámci. Současný pokles ceny přivedl Aptos (APT) blízko k překročení neutrální linie na jeho RSI, což signalizuje oslabení jeho býčího trendu.

Nadcházející událost odemknutí vyvolává otázky ohledně jejího dopadu na objem a cenové trendy Aptos (APT). Ačkoliv současné očekávání jsou optimistické, zavedení dalších tokenů do oběhu by mohlo ovlivnit tržní dynamiku. Budoucí cenový pohyb Aptos (APT) bude záviset na tom, jak trh absorbuje dodatečnou nabídku a zda si token udrží svůj býčí moment při potenciálním prodejním tlaku.

Závěr

Současný kryptotrh zažívá významný vzestup, s pozoruhodným přílivem 1,18 miliardy dolarů do digitálních aktiv, který byl do značné míry poháněn zavedením ETF na Bitcoin na místě. Tento vývoj vedl k rekordnímu obchodnímu objemu 17,5 miliardy dolarů, což naznačuje robustní a zrající trh. V rámci tohoto pozitivního trendu se jako špičkoví kandidáti vynořilo šest kryptoměn. V současném trhu to vypadá, že právě ScapesMania, inovativní herní ekosystém, bude pravděpodobně užívat největšího růstu celkově.

Web: https://scapesmania.io/

Twitter: https://twitter.com/ScapesMania

Telegram: https://t.me/scapesmania

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. Nejedná se o investiční doporučení. V případě, že i tak využijete poskytnutá reklamní sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO