Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný vyhlášena poosmé Právnickou firmou roku v oblasti společenské odpovědnosti

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný byla již poosmé vyhlášena Právnickou firmou roku v kategorii Pro Bono a společenské odpovědnosti CSR. Kromě toho byla oceněna v dalších deseti kategoriích. Pro kulturu byl loňský rok kritický, společenská odpovědnost není jen slušnost, říká společník kanceláře a prezident nadačního fondu Bohemian Heritage Fund Pavel Smutný.

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný tím potvrdila svou vedoucí pozici v oblasti Pro Bono a společenské odpovědnosti (CSR). V soutěži Právnická firma roku vyhrála v této kategorii již poosmé. Kromě toho byla kancelář oceněna v 10 kategoriích jako velmi doporučovaná nebo doporučovaná kancelář. Dosáhla tak na svůj historicky vůbec nejlepší výsledek a potvrdila svoje místo mezi předními advokátními kancelářemi na českém trhu.

Kromě vítězství v kategorii Pro Bono a CSR se kancelář umístila jako velmi doporučovaná v oblastech Právo obchodních společností, Právo hospodářské soutěže, Veřejné zakázky, Restrukturalizace a insolvence, Firemní compliance, Právo životního prostředí, Energetika a energetické projekty a Logistika a dopravní stavby a jako doporučovaná v kategoriích Řešení sporů a arbitráže a Trestní právo. Navázala tak na úspěšný loňský ročník, jehož výsledky ještě vylepšila a dosáhla tak na historicky vůbec nejvyšší počet ocenění.

Zajímavost :  U ženy z Liberce test potvrdil novou jihoafrickou variantu koronaviru, první v Česku

Ve vítězné kategorii uspěla kancelář Císař, Češka, Smutný již poosmé. Na oblast společenské odpovědnosti a pro bono se zaměřuje dlouhodobě. Společníci kanceláře již před dvanácti lety založili nadační fond Bohemian Heritage Fund, který podporuje řadu projektů zejména v oblasti vážné hudby a výtvarného umění, jež by bez jeho pomoci často vůbec nevznikly. Vlajkovou lodí nadačního fondu je stále probíhající sbírka na nové varhany pro svatovítskou katedrálu.

Zajímavost :  TB Ústrednej volebnej komisie: Oficiálne vyhlásenie výsledkov volieb do VÚC

„Ocenění si nesmírně vážíme nejen proto, že jsme jej získali již poosmé, což vnímáme jako potvrzení naší aktivity v oblasti společenské odpovědnosti, ale zejména proto, že jsme v ní neustali ani během složité covidové doby,“ uvedl partner kanceláře Jan Sůra, který cenu převzal.

Jeho slova potvrzuje i Pavel Smutný, společník kanceláře a president nadačního fondu Bohemian Heritage Fund: „Zejména pro kulturu byl uplynulý rok a půl kritickým a znamenal drastický zásah do chodu většiny institucí a souborů. Ani na okamžik jsme neváhali s podporou našich tradičních partnerů, ale ani s iniciací zcela nových výzev, které doba přinesla. Společenská odpovědnost v našich očích není jen slušnost úspěšných firem a podnikatelů, ale každodenní způsob života, práce a vztahů s lidmi obecně.“

Zajímavost :  Veleúspěšná kampaň Tečka dostala zbytečnou cenu. Proč tedy Babiš kupuje horu Říp?

(red)

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO