Allianz nabídne opravu jako alternativu k penězům

Pojišťovna Allianz spustila novou službu nazvanou Oprava od Allianz. Klientům s privátním majetkovým pojištěním (domácnosti, nemovitosti) ji nabídne jako alternativu k finančnímu plnění.

„Chceme klientům usnadnit řešení škody tím, že mohou využít nabídku hmotného plnění a nechat si poškozený majetek opravit ze strany prověřených smluvních partnerů Allianz,“ říká Martin Hlaváč, ředitel likvidace Allianz pojišťovny

Opravu poškozeného majetku klientům nabídne likvidátor pojišťovny po prvním posouzení škody na základě fotodokumentace. Pokud klient nabídku přijme, likvidátor předá objednávku asistenční službě Allianz Partners. Ta po prohlídce zajistí kompletní koordinaci všech potřebných řemeslníků. Po dokončení oprav proběhne úhrada nákladů mezi Allianz pojišťovnou a Allianz Partners. Klient za službu nic neplatí, dodává Hlaváč.

Zajímavost :  Česko - země úřadů. Odborníci mezi stovkami našli ty, které nebudou nikomu chybět

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Můžete nás sledovat i na sociálních sítích. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag,… Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Vytisknout

Celý článek zde |