Analytik Bloombergu Mike McGlone čeká 100 tisíc dolarů za bitcoin do tří let

Navzdory pokračujícím propadům ceny hlavní kryptoměny v rámci probíhajícího bear marketu se z Bloombergu ozývají bullish výkřiky. Ukážou se správnými?

Analytik Bloombergu je silně bullish

V novém rozhovoru pro Kitco News McGlone říká, že adopce a poptávka po bitcoinu se zdají být dostatečně rychlé. Podle analytika z Bloombergu se díky tomu cena zvedne na 100 000 dolarů za méně než tři roky.

Tady je klíčová věc o bitcoinu. Pro mě je to otázka času, než se dostane na 100 000 dolarů. Klíčovým faktem je, že podle kódu zásoba klesá. Nemůžeš to změnit. Adopce a poptávka roste. Pokud neočekáváte, že se to obrátí – což já ne – myslím, že to akceleruje. Každý náznak, který vidím, to zrychluje. Bude to nadále růst. Je to jen otázka času.

Bitcoin za 100 tisíc USD – mantra nebo reálná představa?

Sto tisíc dolarů je laťka, se kterou jste si již určitě setkali. Je to další významná kulatá úroveň, na kterou se oči investorů dlouhodobě upínají po překonání 10 tisíc. Není náhodou, že právě čekání na tuto cenovku BTC mají symbolizovat laserové oči, které si během bull marketu nasazovali mnozí bitcoinoví nadšenci na Twitteru i dalších sociálních sítích.

Aktuálně je však kryptomarket v sevření medvědů. McGlone k tomu poznamenává, že nyní je kryptotrh na tak nízkých úrovních, které jsou srovnatelné s tím, jako bychom se vrátili zpět na akciový index NASDAQ na dně v roce 2002.

Analytik Bloombergu očekává novou éru, kdy spekulace nebudou poháněny pouze tím, kolik peněz tiskne Federální rezervní systém.

Ty dny jsou pryč. Míří to zpět k budování solidních podniků. Už žádné zombie společnosti. Pokud půjdeš dolů, půjdeš dolů. Bankrot může být dobrý a my se z toho dostaneme.

Tak to je období, které hledám. Jakmile se dostaneme přes toto období jen malého očištění od přebytků přebytků, vrátíme se zpět do světa, kde číslo jedna, USA, jsou zcela dominantní. Podívejte se na USA, největšího světového výrobce a čistého vývozce energie a největšího světového čistého vývozce v zemědělství. Jak se to stalo? Přijetím technologie.

Závěr

Až čas ukáže, zda se slova analytika Bloombergu o dosažení 100 tisíc dolarů za BTC do tří let potvrdí, či nikoli. Vy se proto řiďte vlastní hlavou a zvažte také rizika. Svůj názor nebo predikci nám určitě nezapomeňte napsat do komentářů.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO