Arthur Hayes: Býčí trh právě začíná, letošní rok bude plný výkyvů

Arthur Hayes, spoluzakladatel a bývalý generální ředitel kryptoměnové burzy BitMEX, predikuje prudký nárůst ceny bitcoinu v roce 2024, přičemž zdůrazňuje potenciální výkyvy a globální politické napětí.

Arthur Hayes předpovídá cenu bitcoinu

Spoluzakladatel a bývalý CEO kryptoměnové burzy BitMEX, Arthur Hayes, je známý svými smělými předpověďmi v oblasti digitálních aktiv. Jeho predikce v nejnovějším blogovém příspěvku předpovídá silný býčí trh pro Bitcoin. Arthur Hayes uvádí, že tato predikce je spojena s očekávanými změnami v monetární politice Federálního rezervního systému (Fed), což by mohlo vytvořit ideální podmínky pro růst ceny.

Hayes dále zdůrazňuje, že kryptoměny, a zejména Bitcoin, by mohly těžit z nestabilního globálního finančního prostředí charakterizovaného nejistotami a inflačními tlaky. Významnou roli v růstu bitcoinu by mohly hrát i nedávno schválené Bitcoin ETF, které by přilákaly investice. Další významnou událostí v letošním roce se stává také půlení odměny těžařům (halving) v dubnu.

Zajímavost :  EU prozkoumá vazby mezi tradičními bankami a alternativními finančními institucemi

Bývalý generální ředitel BitMEXu sice předpovídá býčí trh v roce 2024, ale zároveň varuje před možnými výkyvy v letošním roce a výzvami v následujících letech, zejména kvůli globálním politickým napětím, která by mohla vést k nestabilitě trhu. Upozorňuje na možný kolaps trhu v letech 2025-2026 způsobený těmito geopolitickými napětími.

Přestože predikuje turbulentní období, Arthur Hayes věří v dlouhodobý potenciál bitcoinu a kryptoměnového trhu jako celku, vidí v nich příležitosti pro dlouhodobé investice a růst. V prosinci minulého roku Hayes například prohlásil, že Bitcoin odstartoval k ceně jednoho milionu amerických dolarů.

Zajímavost :  Prvá Zlatá Králova čaša je odovzdaná, získala ju Denisa Saková. V hlasovaní divákov jasne dominovala

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 42 827 USD dle KMC.

Závěr

Nejnovější predikce Arthura Hayese naznačují, že rok 2024 bude pro Bitcoin a mnoho dalších kryptoměn obecně zásadním obdobím s potenciálem významného růstu. Co si o jeho slovech myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Blogový příspěvek si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO

Zajímavost :  SEC znovu vydává varování před kryptoměnovým „FOMO“ uprostřed procesu schvalování spotových Bitcoin ETF

Doporučujeme ke čtení také :