Black Friday: slevy s krypto tématikou

A je tu Black Friday, který pro mnohé představuje hlavně slevy v obchodech. I bez pandemie není riziko úmrtí nulové – nakupování online je tedy lepší volba volba, pokud se chcete vyhnout ušlapání. Nebo nákazy Covidem? Kryptosvět se může pochlubit speciálními nabídkami též. Několik z nich najdete níže.

Služby

Služba analýzy grafů TradingView nabízí 60% slevu na váš první měsíc prémiového členství, což je nejpraktičtější ze tří plánů předplatného. Společnost také inzeruje 40% slevu na Pro (nejnižší úroveň) a 50% na Pro + (střední úroveň).

Burzy

Binance má dvě propagační akce, z nichž první cílí na nové uživatele: registrace nového účtu na Binance vám dá šanci koupit až 1 000 USD v BTC za poloviční cenu. Společnost tvrdí, že vybírá 40 vítězů a akce končí 4. prosince.

Návod zde, nebo můžete využít ještě další speciální nabídky na Binance. 

Peněženky

Společnost Ledger nabízí slevy na Ledger Nano S a Ledger Nano X. Aby toho nebylo málo, Trezor, konkurent společnosti Ledger, snížil ceny některých svých peněženek až o 20 %. Shift Crypto nabízí slevy na balíčky i na jednotlivé peněženky.

NFT

NFT neboli nezaměnitelné tokeny byly letos horkou novinkou. Jsou jedinečné svého druhu a přicházejí v podobě věcí, jako jsou sběratelské předměty a digitální umělecká díla. SuperRare, platforma a tržiště pro umělecká díla NFT, vydražuje tři nové kousky od Jon Noorlandera, 3D animátora.

A Upland, virtuální komunita NFT v duchu Second Life (Decentraland je dalším významným pojmem této myšlenky), pořádá lov na Den díkůvzdání s cenami pro vítěze.

Oblečení s krypto tématikou

Nejsou zde proto, abychom vás tlačili do nákupu, ale je fajn o nich vědět.

Blockchain Kicks prodává boty, které se hodně podobají Vans s vytištěnými logy mincí. Groteskní bitcoinové high-topy vás vyjdou na 135 USD. Boty Ripple/XRP se prodávají za skvělých 125 USD a my jen předpokládáme, že společnost získala povolení k použití ochranné známky.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin překonává rekordy • a další články

Promo kód BLACKFRIDAY vám poskytne 15% slevu na cokoli v obchodě s názvem Layer One (slogan firmy je „The Bitcoin Store of Value“ – moc hezké). Mezi dostupnými položkami jsou košile se slogany jako „Stacking Sats“ a „Embrace Volatility“ je také v prodeji tílko s nápisem „Censorship Resistant Free Speech Money“.

Doplnění

Digitální platební služba Bitpay má přehledný seznam míst, kde můžete utratit kryptoměny, včetně Ace Jewellers (hodinky za 13k, hmm?) a Blocklete Games, společnosti, která vytváří blockchainovou golfovou videohru. Můžete také použít Bitpay k placení kryptoměnou na Belliani, tržišti s nábytkem se slevami na Black Friday na vše od vířivek až po andělíčky na stromeček.

Bitcoin Black Friday byl původně vášnivým projektem vývojáře Jona Holmquista, který web vytvořil v roce 2012 a minulý rok jej vypnul. Web se v letošním roce vrací pod záštitou časopisu Bitcoin Magazine a agreguje obchody s produkty souvisejícími s BTC.

Závěr

Cena BTC roste a klesá, ale nakupování tu bude vždycky. Zkusíte si něco koupit pomocí slev na Black Friday, nebo budete hodlovat?

Zdroj Zde