Bonk, Dogecoin a Pepe v posledních týdnech rostou, které další meme coiny by mohly v nejbližší době explodovat?

Meme coiny opět patří k nejvyhledávanějším kryptoměnám, přičemž ty nejlepší projekty zaznamenaly od začátku roku významné zisky. Mezi nejvýkonnější patří Bonk, Dogecoin a Pepe. Je pravda, že po schválení spotových bitcoinových ETF v USA přišel poměrně výrazný útlum, ale nadcházející halving Bitcoinu udržuje obchodníky ve střehu. S rostoucím býčím posunem na trhu lze předpokládat, že i další projekty dosáhnou pozoruhodných zisků. Které meme coiny by mohly explodovat příště?

*Reklamní článek

Obchodníci se vrací k meme coinům ve vidině masivních zisků na nadcházejícím býčím trhu

Vzhledem k tomu, že analytici očekávají masivní pumpu po halvingu Bitcoinu, který je naplánován již na duben 2024, sektor meme coinů zaznamenal prudký nárůst zájmu. Důvodem je, že mnozí tyto kryptoměny považují za ideální vstupní bod pro nové investory, což podporuje širší adopci kryptoměn, a jejich potenciál dosáhnout vysokých zisků.

V důsledku toho došlo k výraznému nárůstu objemu obchodů s nejlepšími meme coiny. V tomto ohledu Bonk dosáhl 172 milionů dolarů po nárůstu o 47 % za posledních 24 hodin, objem DOGE vzrostl o 61 % a Pepe o 32 % na 429 milionů dolarů a 77 milionů dolarů. Tento nárůst však může být pouhou kapkou v moři ve srovnání s tím, co přijde. Mnozí analytici proto předpovídají u těchto tří meme coinů značné výnosy.

Například Weslad, analytik TradingView, se domnívá, že Bonk vytváří impulsní vlnu a směřuje k vytvoření svého třetího segmentu. Pokud jsou jeho odhady správné, Bonk by mohl podle jeho názoru brzy dosáhnout maxima 0,0074 USD. Z aktuální ceny 0,00001178 USD to představuje více než 60x návratnost.

Co se týče největšího meme coinu na trhu, DOGE, The Coach věří, že Dogecoin by mohl být připraven na obrovskou pumpu. Analytik ve své zprávě poukazuje na to, že Dogecoin převážně zůstal na stejné úrovni, ale jeho budoucí výkon by mohl být ovlivněn Elonem Muskem, který podporuje tento narativ misí Doge-1 a pravděpodobnou integrací do X-payments. Podle jeho analýzy by Dogecoin mohl v tomto roce dosáhnout 0,8 USD, což odpovídá 1 000% ROI z aktuální ceny 0,08 USD.

Zajímavost :  Držitelé Shiba Inu se zabývají tímto novým Web3 projektem, který slibuje 1249% návratnost investic

Další analytik, Oliver D, nedávno učinil krátkodobou predikci ceny Dogecoinu, přičemž si myslí, že by DOGE mohl dosáhnout ceny 0,15 USD. Obchodník svou tezi rozvádí dále: “Reakce na zónu 0,15 USD / 0,17 USD rozhodne, zda v roce 2024 přijde nové ATH.”

Jak jsme zmínili výše, do hledáčku obchodníků se dostává také překvapení minulého roku – Pepe. Captain FX ve své analýze shrnul potenciál tohoto meme coinu a předpověděl na základě průlomu na 4hodinovém grafu, že by se mohl vyšplhat na 0,000001756 USD.

Když došlo na diskuse o jeho dlouhodobějším potenciálu, analytik Eric Cryptoman předpověděl, že se Pepe ubírá zpět k maximům. Aktuálně se cena Pepe nachází 75,5 % pod svým historickým maximem (ATH), což představuje významný prostor pro růst.

Investoři hledají další meme coiny, které by mohly letos explodovat

Navzdory tomu, že analytici jsou ohledně nejlepších meme coinů velmi optimističtí, historie ukázala, že méně známé projekty často přinášejí největší zisky. Nedávno jsme to mohli vidět u Bonka, meme coinu běžícím na blockchainu Solana, který od října vzrostl více než 100x. Oproti tomu se zavedenější kryptoměny jako Dogecoin a Pepe ve stejném období pohybovaly výrazně méně. S ohledem na tuto skutečnost pojďme nyní prozkoumat dva meme coiny, které by mohly během očekávaného býčího trhu explodovat na ceně.

Sponge V2

Pepe zaznamenal během minulého roku nezapomenutelnou pumpu, díky níž se meme coiny staly středem zájmu investorů. Uprostřed tohoto vývoje v květnu 2023 explodoval meme coin vzdávající poctu SpongeBob SquarePants. Projekt se jmenoval Sponge a svým prvním investorům přinesl až 100x zisky. Na svém vrcholu dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů dolarů. Jeho výkon mu zajistil zalistování na více než deseti top centralizovaných burzách jako Binance.

Tým Sponge se však s tímto úspěchem nespokojil a nyní je zpět, aby absorboval likviditu meme coinů pomocí tokenu druhé generace, Sponge V2. Projekt poskytuje investorům druhou šanci na 100x návratnost, ale vzhledem k tomu, že se Sponge V2 může pochlubit více funkcemi, mnozí influenceři předpokládají ještě větší růstový potenciál.

Zajímavost :  Anthony Scaramucci: Bitcoin pravděpodobně dosáhne cenového maxima do před koncem roku

Sponge V2 nabízí inovativní přístup k získávání tokenů, ale především závodní hru Play-to-Earn s názvem Sponge Racer. Ta umožní uživatelům vydělávat kryptoměny, což podpoří dlouhodobé zapojení uživatelů a zároveň poskytne významný tok poptávky po tokenu SPONGEV2.

V nedávném videu známý influencer a analytik Michael Wrubel vysvětlil svým 310 tisícům odběratelům, jak dosáhl 100x ROI na Sponge, a nyní je naplněn optimismem ohledně Sponge V2, přičemž očekává, že bude také tak úspěšný, ne-li lepší. Sponge V2 však zatím není k dispozici na žádné kryptoměnové burze. Ti, kteří chtějí získat tokeny SPONGEV2, musí navštívit webovou stránku a zapojit se do kampaně projektu „Stake-to-Bridge“.

Uživatelé si mohou koupit SPONGEV2 s USDT, ETH nebo kartou a jejich investice bude uzamčena ve stakingovém poolu V2, dokud kampaň neskončí. Pokud již tokeny Sponge vlastníte, musíte je uzamknout do stakingového poolu V2 sami. Tokeny V1 již zůstanou trvale uzamčeny, ale budou generovat další výnosy v závislosti na dynamickém APY stakingového mechanismu po dobu 4 let.

Meme Kombat

Meme Kombat je nový memecoinový projekt, který bude fungovat na průsečíku trendy sektorů GambleFi, GameFi, AI, přičemž bude maximálně těžit z virality meme coinů. projekt aktuálně pořádá předprodejní kampaň nativního tokenu MK. Investorů však rychle přibývá a předprodej se blíží ke svému hard capu, což znamená, že potenciálním zájemcům dochází čas, aby jej zakoupili za zvýhodněnou cenu. Meme Kombat k dnešnímu dni získal již více než 7,4 milionu USD. Před jakoukoliv investicí je však třeba prvně udělat svůj vlastní výzkum projektu.

Projekt nabídne gamifikovaný zážitek z hazardních her zahrnující postavy top meme coinů pro virální přitažlivost. Základem ekosystému bude Battle Arena, ve které se budou odehrávat souboje mezi různými postavami meme coinů vykreslených AI. Uživatelé budou moci souboje sledovat a sázet na ně, což poskytne zábavný a pohlcující způsob, jak vydělat tokeny MK. Aby to nebylo málo, tým již pracuje na první NFT kolekci.

Zajímavost :  Nejdůležitější indikátor vývoje inflace USA klesl pod 3 %

Meme Kombat se navíc může pochlubit mechanismem stakingu, který je přístupný již během předprodeje, přičemž aktuálně nabízí 123% APY. Roční procentní výnos se však bude snižovat s počtem uzamčených tokenů.

Meme Kombat mezi jinými meme coiny vyniká také tím, že jeho tým je doxxed a informace o jeho zakladateli a nejbližším týmu jsou veřejně dostupné na webových stránkách projektu. To zvyšuje transparentnost, důvěryhodnost v projekt a naznačuje, že tým má dlouhodobou vizi.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem, jsou analytici a influenceři masivně býčí. Například ClayBro ve svém nedávném videu spekuloval, že „by to mohl být největší meme gaming token roku 2024“. Také YouTuber Crypto Pablo řekl svým 155 tisícům odběratelů, že MK by mohl být další 100x meme coin. Aktuální předprodejní cena Meme Kombat je 0,279 USD.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO