Dejte mu pokoj “ křičí fanoušci Best Rádia “ – (www.bestradio.cz)

To a mnohem více se ozývá po celém “ internetu“, jde o peníze a podlost konkurence kdo má úspěch má …problém, konkurence suptí, lže, a poškozuje Best Rádio. Ano, i na facebooku lžou a pomlouvají, poškozují jeho dobrou pověst !O co jde ? Slavný liberecký Dj Sammy, je terčem. Důvod je prostý, jeho vystoupení i po masivní reklamě v Německu překonalo hranici 200 tisíc posluchačů živého přenosu z “ discotéky „, a to je kámen úrazu.

Rivalita se stupňuje a úspěch se neodpouští. Dj Sammy moderátor Best Rádia na www.bestradio.cz se stal terčem nekalého boje konkurence a závisti.

Jakoby toho nebylo dost, konkurence závidí úspěchy Libereckému Internetovému Rádiu.Přiinulé akci trhli rekord 200tis posluchačů z toho bylo sice 60 % z německa kde měli masivní reklamu a čeští konkurenti to nedokázali přenést přes srdce, a tak poškozují DJ Sammyho kde se dá.

Dj Sammy si „plácnul“ s dlouholetým kamarádem panem Františkem Dlouhým, se kterým je spojuje nejen POKER, ale i přátelství a protože zná DJ Sammyho ještě kdy působil jako DJ na severu Čech ( Děčín, Ústí n. Labem, Teplice.. ). A tak se stal hlavním Mangerem rádia LIVE moderátorů nejen na akce v clubech ale i na soukromé VIP akce kde nemá veřejnost přístup bez souhlasu pořadatele.

Zajímavost :  To Je Vůně CZ od 18 Kč boří trh ( www.tojevune.cz) - Luxusní Parfémy

Cenu nám však nezveřejnili, údajně jde v řádech desítek % za live vystoupení moderátorů. Jak nám řekl p.Dlouhý “ Mám za sebou nejen dobrého moderátora, ale i nového partnera na Live Koncerty, kde od nového roku Best Rádio pojede šňůru s hvězdami 90 let. Chceme také ukázat některým nejmenovaným lidem, že Best Rádio není  – nafouklá bublina, kde si údajně platíme lidi za zkreslení hodnot počtu posluchačů jak někdo neprávem tvrdí „.

Pan Dlouhý se však vyjádřil a to :

Je vidět, že to konkurence nezvládá a kope kolem sebe tak aby Best Rádio poškodilo.

Víme však z doslechu že je zde souvislost s tím, že Dj Sammy neodešel ke konkurenci jak jste si mohli dočíst v minulých článcích. Takto logicky hledají jak Dj Sammyho poškodit kde se dá.

Zajímavost :  Doutnáková Mušketa ? - Vyzbrojte své investiční portfolio (doutnakovamusketa.com)

Víme však, že Dj Sammy má dohodu že nesmí opustit Best Rádio na dobu 5 let jak se zavázal, i kdyby mu nabízeli třeba ferrari a dům na malorce. Dj Sammy proto nemohl ani jít ke konkurenci a jeho pošpinění některými lidmi je neoprávněné a podlé !

Dále se také provalila v médiích informace, že Dj Sammy není amatér ale profík který hraje roky a s moderováním rozhodně nemá sebemenší problém, to koneckonců vědí posluchači a jeho okruh známých z období 1994 – 1999.

Jeho zkušenosti s Českými rádii jsou velké a řeknu vám kdo má v jeho letech hlas na 25 let  tak to není náhoda, ale fakt že zná a miluje své publikum, které ho také vnímá jedině a pouze jako profesionála.

Jen on sám ví kde je pravda a věřím, že společně dokážeme skutečné zázraky a posuneme hodnoty a příliv nových posluchačů na historická maxima internetových rádií v České republice.

Proto jsem se rozhodl pozici managera live přenosů Best Rádia vzít, získám nejen nové zkušenosti a možná budu po boku našich moderátorů i já vysílat.

Zajímavost :  FOREX.SK :Cudzinci pokračovali v úteku od japonského jenu

Všem přeji všechno dobré, děkuji vám za vaši přízeň, Best Rádio posunu o další levely výše bez ohledu na konkurenci a jejich pomluvy.

Zůstaňte s námi 🙂

Váš, F.D.

Manager Live Streams of Best Radio