DJ SAMMY se vrátil na Best Rádio – Liberec, kdo si syspe popel na hlavu ? Sammy to není.!

Vážení přátelé, posluchači a věrní fanoušci na sociálních sítích. Slavnostně ohlašujeme po delší odmlce, že se bestrádio rozhodlo pro trvalé změny a to nejen v žánru ( vysílali jsme v květnu,červnu hudbu, která neměla ohlas) ale i ve změně struktury rádia a oslovili jsme opět famozní dvojici DJ‘s, která měla velký úspěch v prvopočátcích vysílání.

Tuto dvojici nemusíme představovat, jde o DJ Sammyho a DJ Ondru ( Cymby ).

Tato dvojice je nejlépe hodnocená vámi z průzkumu na sociálních sítích.

Jako velké novinky, vám představujeme pravidelné vysílání s živými vstupy a to nejen ze studia, ale i z vašeho města, klubu.

Djové přijedou k vám do města, budou rozdávat dárky, můžete soutěžit o hodnotné ceny, bavit se a živě vstoupit do vysílání.

DJ Sammy brzy spustí soutěž o zájezd do chorvatska, rozhodně tento příspěvek sdílejte a pište si nadále o písničky na přání, k výročí, jako gratulaci nebo jen tak.

Zajímavost :  Liberecké Rádio " Best Rádio CZ " - rozšiřuje působnost | ( bestradio.cz)

Best Rádio přenechalo provoz Dj Sammymu, nemusíte se obávat – o zábavu bude postaráno.

Zavzpomínat si můžete například v naší video galerii na facebooku nebo na našich stránkách u jednotlivých DJ, kde je i část záznamu z jejich vysílání z období únor a březen 2021.

Písničky na přání můžete zasílat i formou SMS na tel.: 737 956 565, popřípadě na e-mail: [email protected] nebo přímo do zpráv na našem facebookovém profilu zde :https://www.facebook.com/BestradioCZ/

Pokud jste z libereckého kraje a chcete zviditelnit váš produkt, službu nebo firmu můžete si nově u nás zařídit reklamu, bližší informace naleznete zde : https://bestradio.cz/inzerce-reklama/

Děkujeme vám předem za podporu našeho rádia formou zakoupení například reklamní služby.

Zajímavost :  Doutnáková Mušketa ? - Vyzbrojte své investiční portfolio (doutnakovamusketa.com)

Toto je PR článek, který bude zveřejněn na více místech na internetu pro propagaci Best Rádia, www.bestradio.cz , DJ Sammy, DJ Cymby, Reklama, Liberecké Rádio, Best Rádio z Liberce, Poslouchej živě, ComeBack DJ Sammyho & Dj Cymby.

Na best rádiu určitě uslyšíte spousty hudby z devadesátých let a nejen to, další taneční hudbu namíchají do omamného koktejlu slavní Dj‘s jako například:

2Fast 4You – Lover On The Line.mp33 II One – Make Love.mp34 A.M. – Words On Wax .mp3Avant Garde – You Got To Be Strong.mp3B Cap – Send Me An Angel (Extended Club Mix).mp3B-Cap – Send Me An Angel.mp3B.A.S.P. – Boom Boom My Heart.mp3Babilonia – Want

Malé ohédnutí se po bestrádiu:

Zajímavost :  Best Rádio - Opět řádí nejen na Liberecku ( www.bestradio.cz )

Naše Best  Rádio vzniklo na popud známých a kamarádů prvně v roce 2019 na doméně www.bestradio.ml.

A je provozováno DJ Sammym společně s DJ Cymbym jsou nedílnou součástí rádia. Po delší odmlce oba vrací v plné parádě.

 Velký Come back nastal 2.7. 2021.

Best Rádio získal zpět DJ Sammy, který vysílá a moderuje vaše oblíbené pořady.