Držitelé Shiba Inu se zabývají tímto novým Web3 projektem, který slibuje 1249% návratnost investic

Jeden z největší meme coinů na trhu, Shiba Inu (SHIB), si v poslední době nevede příliš dobře, rozhodně ne ve srovnání s celkovým výkonem trhu. V porovnání s předchozím rokem je aktuální cena o 2,46 % nižší. V důsledku toho řada zkušených obchodníků zaměřuje svou pozornost na jiné projekty, které nabízejí větší růstový potenciál. Oblibu mezi investory v  prostoru neznámých „kryptodrahokamů“ si v současné době získává kryptoměnový projekt Launchpad XYZ, jehož předprodej za 7 dní končí, a uvedení jeho tokenu LPX na burzách se nezadržitelně blíží.

*Reklamní článek

Nadcházející platforma Launchpad XYZ bude používat technologie AI k nalezení skutečně zajímavých a slibných investičních příležitostí v sektoru Web3. Cílem týmu je vytvořit  all-in-one platformu pro obchodování s kryptoměnami a dalšími službami a nástroji Web3, pomocí kterých se snaží usnadnit obchodování nezkušeným investorům. Své si zde najdou také zkušení matadoři, protože budou mít k dispozici pokročilé obchodní nástroje.

Projekt Launchpad XYZ nabídne obchodníkům přístup k Web3 pomocí AI

V rámci své předprodejní kampaně projekt Launchpad XYZ již získal více než 2,5 milionu dolarů, což dokazuje poptávku po funkcích AI ze strany kryptokomunity. Jedním ze základních pilířů ekosystému bude Launchpad Quotient (LPQ), který využívá AI k analýze a hodnocení digitálních aktiv na základě 400 datových bodů. Trh s kryptoměnami je volatilní místo, které se dynamicky vyvíjí a obchodníci mohou s tímto nástrojem získat smysluplné analýzy a hodnocení konkrétních kryptoměn a NFT.

Zajímavost :  Jaký dopad má roční poplatek 1 % na vaše portfolio při pasivním investování?

Po spuštění platformy Launchpad XYZ si uživatelé budou moci prohlížet strategie úspěšných obchodníků prostřednictvím funkce Trading Edge. A prohlížením analýz založených na novinkách z tohoto odvětví, sociálních sítích a dalších dat v reálném čase se noví investoři mohou naučit a případně kopírovat techniky používané nejlepšími obchodníky.

Kromě toho tým stojící za vývojem platformy usilovně pracuje na dalších nástrojích jako funkce pro správu portfolia, decentralizovaná burza pro kryptoměny i NFT, P2E hub a knihovna metaverse zkušeností. Svou nabídku doplní také o AI asistenta Apollo a tržiště s frakcionovanými aktivy. Launchpad XYZ tak díky své široké škále nadcházejících funkcí zaujal mnoho zkušených obchodníků.

Někteří obchodníci očekávají nárůst tokenu LPX 10 -100x

Řada zkušených obchodníků věří v úspěch projektu, přičemž očekávají, že nativní token LPX svým prvním investorům přinese 10x až 100x zisky. V důsledku výrazného nárůstu hodnoty AI kryptoměn tento segment trhu podle údajů z CoinMarketCap dosáhl tržní kapitalizace ve výši 22 miliard dolarů. Tento vývoj poháněný hypem kolem AI, by mohl dodat tokenu LPX dodatečnou podporu pro další růst. Vzhledem k tomu, že předprodej LPX skončí již za méně než 7 dní, investorů rychle přibývá, protože vědí, že musí jednat rychle, než bude token LPX uveden na burzu.

Zajímavost :  3 levné kryptoměny, které se v roce 2024 stanou finačně svobodnými

Pokud také patříte mezi zainteresované investory a nevíte, zda se máte do předprodeje zapojit, mohla by vás zajímat skutečnost, že v úspěchu fundraisingové kampaně hraje velkou roli také přístup k exkluzivním NFT pasům. Tyto NFT pasy zaručují přístup k exkluzivním funkcím platformy a dávají vám příležitost připojit se ke kanálu VIP Telegram Launchpad XYZ. Tato oblíbená skupina, která má aktuálně téměř 2 000 odběratelů, sdílí slibná data, projekty a příležitosti pro vysokou návratnost investic.

Při pohledu do roadmapy projektu zjistíte, že jedním z cílů Launchpadu XYZ je přilákat dalších 10 milionů uživatelů Web3. Tento ambiciózní a vzhledem rostoucí popularitě Web3 dosažitelný cíl je také jedním z důvodů, proč tento projekt v roce 2024 bedlivě sledovat, a to zejména s ohledem na nadcházející kryptoměnový bull run.

Tento potenciál podtrhuje rostoucí vlnou zájmu ze strany široké skupiny investorů, kteří hledají další veleúspěšnou kryptoměnu. Do této skupiny patří také mnoho investorů, kteří dříve vkládali velké naděje do Shiba Inu a nyní hledají token vykazující podobný potenciál. Odpočítávání do konce předprodeje již začalo a za týden už bude po všem. Může to tedy být poslední příležitost získat token LPX za cenu 0,0445 USD.

Zajímavost :  Solana se odraží z týdenního minima, možné je i dosažení 90 USD

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO