Grayscale: Současná situace na trhu by mohla trvat dalších 8 měsíců

Kryptoměnová společnost Grayscale před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které sledovala situaci na kryptoměnovém trhu. Podle jejich zjištění si investoři budou muset počkat na býčí období přibližně 8 měsíců. Co dalšího se uvádí ve zprávě Grayscale?

Grayscale: Medvědí trh potrvá zhruba 8 měsíců

Společnost Grayscale ve své nejnovější zprávě analyzovala současný trh kryptoměn s historickými cykly, aby mohla předpovědět, kdy by mohl nastat další cenový růst. Zpráva odhaduje, že cykly kryptotrhu trvají v průměru čtyři roky.

Společnost ve své zprávě uvádí, že realizovaná cena bitcoinu klesla pod tržní cenu, což podle některých metrik signalizuje začátek medvědího období. Ve zprávě tak firma uvádí, že současný tržní cyklus, který začal v roce 2020, by mohl trvat méně než 250 dní (zhruba osm měsíců).

„Zdá se, že cyklus 2020 měl delší průběh v rozmezí ATH se dvěma prodlouženými vrcholy v kontrastu s prudkým vzestupem a poklesem v předchozích cyklech. To mohlo být způsobeno rostoucí vyspělostí kryptoměnového trhu, který v předchozích cyklech neexistoval.“

Podle Grayscale byl pohyb bitcoinu v cenových maximech v loňském roce delší než předchozí cykly. Zpráva však uvádí, že bez ohledu na závažnost cyklů je kryptoprůmysl silný a každé medvědí období pomohlo utvářet celý průmysl.

Zajímavost :  Víno a golf v hlavní roli aneb odpočinek od byznysu nedaleko hranic

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 879 USD dle KMC.

Závěr

Kryptoměnovému trhu se v posledních měsících příliš mnoho nedaří. V poklesu se nacházejí také další tradiční trhy. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Co si o současném trhu myslíte vy? Kam se podle vás vyšplhá cena bitcoinu do konce letošního roku? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Zajímavost :  Zásoby bych si nedělal, benzin zlevní, říká šéf sítě Tank ONO. Vláda ale moc nepomáhá

Na celou zprávu „Bear Markets in Perspective“ kryptoměnové společnosti Grayscale se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Zajímavost :  Bezpečné a dostupné dodávky energií? Klíčové jsou investice, shodují se odborníci

Celý článek zde |