Investování v EKO – segmentu, start od 500 Kč

 

Zasaď strom a pošli to dál nebo rozvíjej byznys od “ pětistovky“. Toto je úvodní investiční “ hláška“.

Stromy jsou naše poslání a také byznys. Jejich výsadbou se podílíme na zalesňování planety. Sdružujeme a propojujeme lidi, kterým není jedno, jakou Zemi předáme dalším generacím. Snažíme se žít v souladu s přírodou a usilujeme o udržitelné podnikání. To je naše mise.

Jako dobrovolníci vysazujeme tisíce stromů po celém světě, klidně i u Tebe v obci, když na to přijde. Zároveň pečujeme o vzácný původní les v jižní Americe, vedle kterého pěstujeme eukalypty a další rychle rostoucí dřeviny. Naše stromy zabraňují vysychání půdy, zlepšují ovzduší a dávají práci místním lidem. A to se počítá.

Zajímavost :  Doutnáková Mušketa ? - Vyzbrojte své investiční portfolio (doutnakovamusketa.com)

Startem je nákup Balíčku za 500 Kč zde (klik)

Společně můžeme zasadit miliardu stromů. Přidáš se?

Tento je projekt, který spojuje ekologii s byznysem. Je zcela ojedinělý a unikátní a jako takový prochází originálním vývojem. V tomto projektu je nutné postavit obchodní síť s určitým předstihem před vlastním produktem.

Už nyní máme ale možnost objednat balíček se stromy, které představují reálný unikátní byznys s globálním přesahem.

Zajímavost :  Zdraví nejen pro managery a obchodníky - SuperHerba.CZ

Naopak člověk, který se orientuje především na byznys příležitost, je dnes pro nás ten pravý spolupracovník! Jeho hlavní orientace není na produkt, ale na jedinečnou příležitost, kterou mu projekt nabízí. Vše je o správném načasování. .

A právě v tom je ta obrovská příležitost, vždyť jde o velmi perspektivní, celosvětový projekt!

Jednorázová investice 500 Kč +-