KB Penzijní společnost má nového šéfa

Novým výkonným ředitelem a předsedou představenstva KB Penzijní společnosti se od 8. dubna 2022 stal čtyřiapadesátiletý Vladimír Jeřábek. V obou funkcích nahradil dosavadního šéfa společnosti Pavla Racochu.

Jeřábek je zkušený manažer, který mnoho let působil v nejvyšším vedení Komerční banky a má za sebou i působení na pozici předsedy dozorčí rady v KB Penzijní společnosti. 

Vystudoval Fakultu strojní, katedru ekonomiky a řízení, na VUT v Brně a MBA na Nottingham Trent University. Od roku 1998 působil v Komerční bance na manažerských pozicích. Začínal jako ředitel oblastní pobočky, posléze pracoval jako ředitel regionu a od února 2007 jako výkonný ředitel pro distribuční síť. Od 1. června 2008 se stal členem představenstva Komerční banky.

Zajímavost :  Po náročné práci dřív do důchodu. Šanci má dostat méně lidí

Jeřábek je ženatý a má tři syny. Má rád dobré víno a mezi jeho zájmy dále patří sport, jóga, biohacking, cestování, fyzika a česká historie.

redakce Peníze.CZ

Jsme největší web o osobních financích v Česku. Přinášíme aktuality, praktické návody, kalkulačky a další přehledy. Můžete nás sledovat i na sociálních sítích. Do rodiny vydavatelství NextPage Media s námi patří i Finmag,… Další články autora.

Zajímavost :  Ruská centrální banka snížila základní úrokovou sazbu na 17 procent

Sdílejte článek, než ho smažem

Vytisknout

Celý článek zde |