Krypto influenceři považují nový AI token TUK za kryptoměnu s potenciálem

V poslední době jsme svědky toho, jak blockchain spolu s umělou inteligencí (AI) dokáže významně přispívat k boji proti změně klimatu. Z tohoto důvodu mnoho investorů zaujal nový kryptoměnový projekt eTukTuk. Tým stojící za vývojem aktuálně pořádá předprodej nativního tokenu TUK a během této kampaně získal již více než 680 000 USD.

*Reklamní článek

Kromě využití technologií blockchain a AI k rozšíření případů použití tokenu TUK, chce startup také spustit výrobu vlastních nákladově efektivních elektrických tuk tuků. Cílem je snížit uhlíkovou stopu a tím předejít zdravotním problémům souvisejícím s CO2, přičemž součástí mise projektu je také podpora finanční inkluze obyvatel po celém světě, zejména v rozvojových regionech.

Tvůrci popisují svůj projekt slovy: „Budoucnost dopravy s integrovanou umělou inteligencí, která je šetrná k životnímu prostředí“. V rámci své mise chce projekt pomoci vytvořit infrastrukturu pro nabíjení elektrických vozidel (EVSE) v rozvojových zemích, které jsou emisemi vyloženě zahlceny.

Základem projektu bude sdílená ekonomika, která bude fungovat na bezpečném a robustním BNB Smart Chainu. Token TUK, který je nedílnou součástí projektu propagujícího ekologickou dopravu, je pro uživatele klíčovým nástrojem k výdělku.

Jde o token BEP-20 a jeho celková nabídka jsou 2 miliardy TUK. V současné době jej můžete získat pouze prostřednictvím předprodeje na oficiálním webu projektu za cenu 0,02625 USD. Fundraisingová kampaň je rozdělena do několika fází, přičemž s každou se cena tokenu mírně zvyšuje. Také stojí za zmínku, že tým stanovil hard cap předprodeje na 5 693 500 USD. 

Nativní token TUK bude srdcem celého ekosystému a svým držitelům nabídne možnost získat odměny v rámci Power Stakingu. Tuto možnost můžete využít již nyní, přičemž aktuální APY činí 297 %. Tokeny budou získávat nejen stakeři, ale také provozovatelé nabíjecích stanic a další třetí strany zapojené do ekosystému projektu. Kromě toho bude TUK používán vedle fiat měn pro platby za dobití, aby získaly bezproblémový přístup také osoby bez bankovního účtu.

Zajímavost :  Analýza: Akciové trhy a bitcoin čelí vystřízlivění a klesají, cena zlata se drží u historických maxim

Krypto influenceři považují nový AI token TUK za kryptoměnu s potenciálem

Potenciálu tohoto projektu si všimly také tři influenceři, kteří diskutovali o možných cenových cílech. Každý z nich věří, že token TUK a projekt jako celek mají významný dlouhodobý potenciál. Pokud jsou pro vás názory krypto influencerů relevantní, čtěte dále a zjistěte, co řekli.

Cilinix Crypto – Velký dlouhodobý potenciál

Cilinix Crypto uvedl, že se jedná o „projekt se skutečnou užitečností a potenciální hodnotou.“

“Ostatní předprodeje opravdu spoléhají na FOMO a humbuk, aby se jim dařilo, eTukTuk místo toho spoléhá na svou platformu – skutečný produkt.”

Určitě množství humbuku však nikdy neuškodí, proto se tvůrci aktuálně zaměřují kromě fundraisingu také na masivní marketingovou kampaň. Tento kryptoměnový předprodej „má skutečně potenciál,“ dodal YouTuber, samozřejmě v závislosti na tom, zda a jak rychle dodají produkt a jak moc se bude nakonec používat.

“Hlavní strategií pro mě je udržet token TUK dlouhodobě.”

Uvedl, že to je v důsledku procenta výnosu, které se pohybuje nad 300 % ročně. Tak to však nebude navždy, APY se bude dynamicky měnit podle množství stakovaných tokenů. Token by mohl podle jeho názoru obzvláště zabodovat, pokud před uvedením na burzy dojde k dalšímu hypu. V případě, že si token povede dobře i poté, pak budou přínosné jak krátkodobé, tak dlouhodobé strategie, uvedl.

Tvůrci ekologické kryptoměny jsou na sociálních sítích velmi aktivní, kanály jsou pravidelně aktualizovány a mají pozoruhodný dosah. Kromě toho má eTukTuk již „tunu“ investorů a partnerů. Cilinix Crypto také nezapomněl poznamenat, že eTukTuk vytváří play-to-earn (P2E) hru podobnou Crazi Taxi, díky které platforma získá další rozměr – AI, blockchain a hry.

Zajímavost :  4 základní směry vývoje AI a kryptoměn podle Vitalika Buterina

Michael Wrubel – Velký a dostupný trh

Michael Wrubel se rozhodl zabývat se hlouběji prvky, které budou součástí rozsáhlého  ekosystému eTukTuk. Patří mezi ně cenově dostupný elektrický tuk tuk, aplikace pro řidiče s integrovanou umělou inteligencí, síť nabíjecích stanic, vlastní token a P2E hra, přičemž všechny budou koexistovat, aby vyřešily palčivý problém.

Zaměřil se také na tokenomiku a whitepaper s komplexními informacemi o projektu. Wrubel se domnívá, že díky všem složkám ekosystému, které se prolínají, bude projekt užitečný z dlouhodobého hlediska, „zejména s tím, co vidíme na regulačním poli po celém světě.“

Pokud jde o TUK, lze jej zakoupit na oficiálních stránkách projektu s USDT, ETH nebo BNB s  kryptoměnovou peněženkou podporující Ethereum. To ilustruje multichainový přístup projektu.

“Držitelé proto budou mít prospěch z růstu ekosystému. Z dlouhodobého hlediska to pomůže zvýšit hodnotu tokenu.”

Také poznamenal, že regiony, kde by mohl být tento ekosystém nejprospěšnější, jako například některé asijské země, jsou často více osídlené než zbytek světa. eTukTuk spustí svůj projekt na Srí Lance. V této zemi žije více než 22 milionů obyvatel a tuk tuky jsou zde nesmírně populárním prostředkem přepravy.

Drtivá většina společností se zaměřuje na čtyřkolová EV, ale podle Wrubela jsou největším segmentem trhu dvoukolová a tříkolová vozidla. eTukTuk se tak zaměřuje na mnohem větší a dostupnější trh.

Jacob Crypto Bury – TUK by mohl do konce roku 2024 zaznamenat výrazný nárůst cen

V úspěch projektu věří také známý YouTuber Jacob Crypto Bury. Podle něj je TUK další potenciální 10x kryptoměna, jak uvedl ve svém nedávném videu.

Ve svém videu se mimo jiné zabýval predikcí ceny TUK. Věří, že by projekt mohl do konce roku 2024 přilákat více uživatelů, v důsledku čehož by token mohl vzrůst až na 0,075 USD. Pokud bude vše pokračovat podle plánu TUK by mohl do konce roku 2025 podle jeho názoru vzrůst 7x na 0,17 USD a do roku 2030 na 0,88 USD, což by byl 30x nárůst.

Zajímavost :  Fed nemá důvod snižovat sazby – trh práce masivně nabírá

Influencer je ohledně tohoto projektu velmi optimistický a s odkazem na případy použití a fundamenty projekt popsal slovy: „Nikdy předtím jsem nic podobného neviděl“. Poznamenal také, že projekt získává velká jména v odvětví kryptoměn do řad partnerů a investorů, přičemž zmínil Minswap, Yoroi Wallet, CyberConnect, CMG, Wachsman a mnoho dalších již projevilo zájem.

Také stojí za zmínku, že smart kontrakt projektu eTukTuk úspěšně prošel auditem, který ukazuje pozoruhodné řízení rizik ze strany týmu. Jacob si proto prošel i tokenomiku a whitepaper projektu, aby získal komplexnější informace. eTukTuk vyniká v tom, že obsahuje  randomizovaný mechanismus, který automaticky zabraňuje tomu, aby se velké množství tokenů nedostalo k jedinému investorovi. Není tak možné prodat velké množství TUK najednou. 

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO