Kryptoměny, do kterých lze investovat před příští altcoinovou sezónou pro potenciálně velké výnosy

Mnoho analytiků věří, že sezóna altcoinů je hned za rohem, zvláště nyní, když byly schváleny spotové bitcoinové ETF v USA. Proto by mohlo být obzvláště zajímavé investovat do altcoinů a sledovat, jaký coin se stane nejvýkonnější kryptoměnou letošní sezóny. S tolika altcoiny na trhu však může být stále docela oříšek přijít na to, jaký coin bude pro vás ten pravý. V tomto článku jsme po důkladném průzkumu shrnuli potenciálně nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před příští altcoinovou sezónou.

*Reklamní článek

Kryptoměny, do kterých lze investovat před příští altcoinovou sezónou – souhrn

Níže je uveden rychlý přehled potenciálně nejlepších kryptoměn, do kterých můžete zvážit investování před začátkem další altcoinové sezóny.

  • Sponge V2 – Získejte novou verzi meme coinu, který od svého debutu zaznamenal téměř 100násobný nárůst hodnoty. Aktualizovaná verze projektu poskytuje investorům vysoké odměny za staking a přístup ke hře P2E, která nabízí další zdroj příjmů.
  • Meme Kombat – Investujte svůj kapitál do projektu, který kombinuje virální potenciál meme coinů s poutavou Battle Arenou. Díky tokenu MK nebudete vydělávat pouze pasivně stakingem, ale také sázením na výsledky soubojů mezi postavami oblíbených meme coinů.
  • Bitcoin Minetrix – Kupte si tokeny projektu, který revolucionizuje a decentralizuje cloudovou těžbu bitcoinů. Díky mechanismu stake-to-mine můžete těžit BTC stakingem tokenů BTCMTX při zachování plné kontroly nad celým procesem.
  • Launchpad XYZ – Projekt, který spojuje všechny nástroje Web3 na jednom místě. Platforma mimo jiné nabídne: alfa signály, NFT tržiště, tržiště s frakcionovanými aktivy, P2E hry, knihovnu metaverse zkušeností a mnoho dalšího.

Kryptoměny, do kterých investovat před příští altcoinovou sezónou

Investoři by měli udělat důkladný průzkum, než se pustí do investování na tak nasyceném a volatilním trhu. Abychom tento proces zkrátili a umožnili vám učinit informovanější rozhodnutí, analyzovali jsme potenciálně nejlepší nejlepší kryptoměny, do kterých investovat před další altcoinovou sezónou.

Sponge V2 – Aktualizovaná verze meme coinu, který od svého debutu zaznamenal téměř 100x nárůst hodnoty

Sponge V2 je nová verze oblíbeného Sponge, jednoho z nejúspěšnějších meme coinů minulého roku, který investorům přinesl působivý, téměř stonásobný zisk, a během několik dní dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů USD.

Na rozdíl od svého předchůdce Sponge V2 zavádí mechanismus Stake-To-Bridge, který zcela mění způsob, jakým se uživatelé mohou zapojit do projektu a získávat tokeny. V praxi to znamená, že Sponge V2 není k dispozici prostřednictvím tradičního předprodeje. Jediným způsobem, jak získat nové tokeny, je stakovat původní SPONGE.

Do projektu se mohou jednoduchým způsobem zapojit i lidé, kteří ještě kryptoměnu nemají. Stačí, když si na oficiálních stránkách zakoupí tokeny V1, čímž se automaticky zapojí do stakingového poolu, který aktuálně nabízí APY 352 %. Mechanismus Stake-to-Bridge tak zpřístupňuje Sponge V2 jak stávajícím držitelům tokenů, tak novým investorům. Díky tomu mají všichni k projektu rovný přístup.

Výhody vlastnictví Sponge V2 však přesahují jeho jedinečný nákupní model. Držitelé a kupující Sponge V1 získají nejen ekvivalent svého kapitálu v tokenech Sponge V2 s bonusovými tokeny navíc, ale získají také přístup k připravované hře Play-to-Earn (P2E), která poskytne další zdroj příjmů. Také stojí za zmínku, že tokeny V1 budou trvale uzamčeny a stakeři budou získávat odměny po dobu 4 let.

Zajímavost :  Cena bitcoinu do června dosáhne 100 tisíc dolarů, předpovídá Robert Kiyosaki

Meme Kombat – Projekt, který kombinuje virální potenciál meme coinů s poutavou Battle Arenou

Na platformě projektu Meme Kombat se proti sobě postaví postavy vykreslené podle populárních meme coinů ve vzrušujících arénových soubojích. Za průběh a férovost těchto bitev bude ručit technologie blockchain a umělá inteligence.

Držitelé MK mají navíc možnost vsadit si na výsledky soubojů, což jim dává šanci vyhrát hodnotné ceny. Kromě toho existuje také mechanismus stakingu s vysokým ročním výnosem (APY), který aktuálně činí 144 %. Díky němu může každý investor generovat pasivní příjem ze svých tokenů.

Meme Kombat je momentálně ve fázi předprodeje. Jeho cílem je získat finanční prostředky ve výši 10 milionů dolarů, přičemž cena jednoho tokenu začíná je 0,279 USD. Neméně důležité je, že tokeny zakoupené v předprodeji se automaticky přidávají do stakingového poolu, takže začnou generovat zisk od samého začátku.

Před uvedením tokenu MK na trh budou mít investoři možnost pokračovat ve stakingu nebo si vybrat tokeny z poolu. Další věcí, která přitahuje pozornost, je systém sezónních aktualizací, který možná znáte z jiných her. Znamená to, že s každou novou sezónou zavedou vývojáři do projektu nové postavy a herní režimy, což podporuje dlouhodobý zájem hráčů investorů do kryptoměn.

Bitcoin Minetrix – Projekt, který revolucionizuje cloudovou těžbu bitcoinů

Dalším altcoinem, který vypadá velmi slibně, je Bitcoin Minetrix (BTCMTX). Jak už název může prozradit, má projekt co do činění s bitcoiny. Nejde však jen o ‚kopii‘ této slavné kryptoměny, jak to již učinilo mnoho jiných projektů. Tento projekt umožní všem investorům těžit bitcoiny již od 10 USD. 

Tým Bitcoin Minetrix vyvinul inovativní platformu, kde se investoři mohou účastnit snadným a dostupným způsobem. Investoři mohou snadno vytvářet pasivní příjem prostřednictvím mechanismu Stake-2-Mine na platformě pro cloudovou těžbu BTC. V praxi to bude probíhat tak, že budete stakovat BTCMTX, za což obdržíte kromě odměn také těžební kredity, které lze vyměnit za těžební sílu.

To je zajímavé, protože pro soukromého investora je obvykle velmi obtížné těžit BTC sám. K tomu potřebujete obrovský počáteční kapitál, protože to zahrnuje drahé vybavení a náklady na energii. Bitcoin Minetrix to však řeší prostřednictvím své unikátní platformy. Transparentnost tohoto projektu navíc zajišťuje, že rizika jsou mnohem nižší než u jiných poskytovatelů cloud miningu. 

Projekt je v současné době stále v předprodeji, kde lze zakoupit 1 BTCMTX za pouhých 0,0127 USD. Předprodejní kampaň je velmi úspěšná. Celkem se již vybralo více než 8,1 milionu dolarů. Kromě toho projekt nedávno spustil Minedrop, kde mají investoři šanci vyhrát 3 000 USD. Projekt chce poděkovat své komunitě tím, že jim rozdá celkovou odměnu 30 000 USD. 

Launchpad XYZ – Projekt, který spojuje všechny nástroje Web3 na jednom místě

Launchpad XYZ (LPX) je projekt zaměřený na spojení světů Web2 a Web3. To odlišuje tento altcoin od ostatních. Jde o inovativní platformu, která nabídne novým i zkušeným investorům a vývojářům příležitost najít nové krypto projekty v regulovaném a spolehlivém prostředí, které spojuje všechny aspekty Web3 na jednom místě. 

Platforma bude využívat užitečné analytické nástroje, jako je Launchpad Quotient, pomocí kterého přesně uvidíte, který projekt má aktuálně největší potenciál. Součástí nabídky bude také AI asistent Apollo, decentralizovaná burza, Web3 peněženka a mnoho dalšího.

Zajímavost :  Cena bitcoinu dosáhla 64 000 dolarů před blížícím se halvingem

Launchpad XYZ navíc přikládá velký význam své komunitě. Na základě svých zájmů mají také slovo, jaké projekty se na platformě spouštějí. Tím se také zvyšuje šance, že projekty rychleji získají větší podporu. Launchpad aktuálně prodává svůj vlastní nativní token LPX. V současné době lze tento token zakoupit za 0,0445 USD a předprodej již vynesl téměř 3 miliony USD. 

Tokeny LPX budou srdcem platformy. Možnost stakingu pomůže vytvářet pasivní příjem. Kromě toho je budete moci také použít jako platební prostředek na platformě a nabízí jedinečné výhody, jako jsou slevy na obchodování, přednostní přístup k předprodejům kryptoměn a exkluzivní přístup k NFT. 

Co je altcoinová sezóna?

Stejně jako roční období na Zemi, i kryptosvět má svá období, včetně sezóny altcoinů. Když na trhu nastane takzvaná „altseason“, znamená to, že nastává období, ve kterém alternativní coiny překonávají svým výkonem bitcoiny. V sezóně altcoinů tržní hodnota bitcoinu klesá, zatímco hodnota ostatních coinů roste. 

Tyto změny cen vidíme na trhu v průběhu roku stále, ale o altcoinové sezóně můžeme hovořit pouze v tom případě, kdy altcoiny rostou rychleji než bitcoiny po delší dobu. Předpovídat altcoinovou sezónu je proto často obtížné, ale důkladným průzkumem můžeme nalézt různé signály, které mohou naznačovat možnou krypto pumpu altcoinů.

Například nový vývoj v oblasti Web3 nebo AI může vést k mnoha investicím do nových coinů, které mohou odstartovat altcoinovou sezónu. Ale altcoinové sezóny mohou být také obdobím vysokého rizika a volatility, takže investoři by měli být opatrní a před investováním si udělat důkladný průzkum trhu. 

Probíhá nyní altcoinová sezóna?

Podle indexu altcoinové sezóny, který poskytl web BlockchainCenter, ještě nenastal čas. Pro upřesnění, index je založen na výkonu altcoinů ve srovnání s bitcoiny. Index altcoinové sezóny je aktuálně na 67, což ukazuje mírný náskok ve prospěch altcoinů.

Pokud 75 % nebo více krypto aktiv fungovalo lépe než bitcoin, nastává oficiálně altcoinová sezóna. V době psaní tohoto článku pouze 67 % altcoinů překonalo tokeny BTC. To dává časným investorům příležitost vybudovat své portfolio před další altcoinovou sezónou. 

Nastane další altcoinová sezóna?

Je nevyhnutelné, že další altcoinová sezóna nastane. Stejně jako v tradičním obchodování s akciemi nebo na jiných trzích se také ceny altcoinů pohybují v cyklech. Proto lze předpokládat, že někdy v určitém okamžiku altcoiny vykáží masivní růst.  Investoři si tím mohou být téměř jisti. Když se zdá, že začal bull run bitcoinu, je to obvykle signál, že sezóna altcoinů je již na obzoru.

Důvod je jednoduchý. Investoři, kteří již nechtějí vložit své prostředky do BTC, volí dostupnější kryptoměny ze strachu, že promeškají příležitost. Nutno dodat, že vnější vlivy mohou vždy ovlivnit celkový trh s kryptoměnami, takže investoři budou muset bedlivě sledovat novinky a provádět důkladný průzkum.

Kdy přijde další altcoinová sezóna?

Jak jsme zmínili výše, příští altcoinová sezóna bude pravděpodobně na programu po  bitcoinové pumpě. Přesný čas další altcoinové sezóny však nelze určit téměř nikdy, můžeme pouze spekulovat. Trhy s kryptoměnami jsou velmi volatilní a nepředvídatelné, ale na trhu jsou nástroje, kterí nám mohou pomoci.

Kromě kontroly již zmíněného indexu altcoinové sezóny se investoři mohou také podívat na grafy, které ilustrují dominanci bitcoinu, což je poměr celkové tržní kapitalizace bitcoinu ke zbytku krypto trhu. Pro mnoho analytiků to je jeden z nejlepších nástrojů pro identifikaci stavu altcoinové sezóny.

V době psaní tohoto článku index bitcoinové dominance na webu CoinMarketCap ukazuje 51,3 %. To znamená, že 51,3 % tržní kapitalizace všech kryptoměn drží bitcoin. Abychom to uvedli do perspektivy, dominance bitcoinu se během býčího trhu na konci roku 2020 dostala na více než 70 %. Poté, když nastane pokles dominance bitcoinu, který trvá týdny či měsíce, mohou investoři spekulovat na nadcházející altcoinovou sezónu.

Zajímavost :  Ethereum Price Prediction 2024, Budou tyto alternativy lepší než ETH?

Investoři také mohou najít hned několik klíčových ukazatelů, aby určili pravděpodobnost spuštění altcoinové sezóny. 

  • Vliv velryb: Kryptovelryby mohou výrazně ovlivnit chod trhu nákupem nebo prodejem velkého množství konkrétního altcoinu, což vytvoří nákupní tlak, který zvýší cenu tokenu, a naopak.
  • Sledujte trendy altcoiny: Pokud mnoho investorů začne prodávat BTC a nakupovat trendy altcoin, nastane nerovnováha mezi poptávkou a nabídkou, což zvyšuje cenu, a naopak.
  • Populární trendy: Trendy jako Web3 a AI také mohou stát za startem altcoinové sezóny. Pokud je konkrétní altcoin používán jako primární měna v rámci Web3 nebo AI platforem, může dojít ke zvýšení poptávky a tím i jeho ceny. Úspěch nebo neúspěch projektů v těchto odvětvích může také velmi výrazně ovlivnit sentiment investorů.

Proč investovat před altcoinovou sezónou?

V této části si shrneme několik výhod investování před altcoinovou sezónou.

  • Potenciální zhodnocení ceny: Ceny altcoinů během altcoinové sezóny raketově rostou, což umožňuje investorům zvýšit zisky. Pokud patří mezi ty, kteří investovali před začátkem sezóny, jsou v silné pozici.
  • Diverzifikace: Nezapomeňte před začátkem altcoinové sezóny diverzifikovat vaše portfolio, abyste rozložili vaše riziko a zvýšili šance na úspěch.
  • Výhoda načasování: Investice před altcoinovou sezónou umožňuje investorům lépe využít tržních trendů a především se vyhnout nákupu za vyšší ceny.

Závěr

V tomto článku jsme shrnuli podle našeho názoru ty nejslibnější kryptoměny, do kterých investovat před další altcoinovou sezónou. Prudký nárůst BTC může naznačovat, že sezóna altcoinů již může být na obzoru a v současnosti existují populární altcoiny s velkým potenciálem. Nikdy však nezapomínejte na to, že trh s kryptoměnami je nepředvídatelný a jakékoli investice s sebou nesou prvek rizika.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO