Kryptoměny, které by mohly zaznamenat prudký nárůst po halvingu Bitcoinu v roce 2024

Duben 2024 bude pro Bitcoiny a celý trh kryptoměn znamenat významnou událost – čtvrtý halving v historii BTC. V důsledku tohoto předem naprogramovaného nabídkového šoku v minulosti vždy došlo k masivnímu nárůstu cen této kryptoměny. Po předchozích událostech pokaždé zažil Bitcoin epický bull run, který mezi námi vytvořil řadu milionářů. Každý, kdo prozíravě držel BTC během halvingu, v následujících měsících získal nemalé jmění. Po prvním snížení odměn za vytěžený blok na polovinu v roce 2012 cena největší kryptoměny vzrostla o více než 8 000 %. Poté po druhém halvingu bitcoinu v roce 2017 cena Bitcoinu vyletěla z méně než 1 000 USD na téměř 20 000 USD. Po posledním halvingu se tato kryptoměna dostala na ATH 69 000 USD.

*Reklamní článek

Vzhledem k tomu, že integrovaná měnová politika Bitcoinu v březnu tohoto roku opět omezí nabídku, mnozí očekávají že ceny BTC vzrostou na nová historická maxima. Ale Bitcoin nemusí být jediným vítězem. Pokud jde o halving, některé další konkrétní kryptoměny v minulosti po této události vykazovaly silnější vzestupné trendy. V důsledku jejich korelace s cenovou akcí BTC volí investoři tyto altcoiny do svého portfolia v očekávání potenciálních zisků z nadcházejícího nabídkového šoku. Analýza dostupných dat a předpovídání budoucích trendů naznačuje, že čtyři ICO kryptoměny, které jsou aktuálně v předprodeji, by mohly po této události dosáhnout nadměrných výnosů. Jedná se o eTukTuk, Bitcoin Minetrix, Sponge V2 a Meme Kombat.

eTukTuk – Revoluce v udržitelné přepravě

Investice do projektů šetrných k životnímu prostředí by pro investory mohla být v nadcházejících měsících strategicky chytrým rozhodnutím. Protože EV jsou budoucnost. O tom není pochyb. Odhaduje se, že v současnosti je na světě 270 milionů spalovacích TukTuků. Ty mají ničivý dopad na naše životní prostředí, ale jsou nezbytnou součástí dopravního systému – zejména v rozvojových zemích. Řešení mají přinést eTukTuky.

eTukTuk je nová udržitelná iniciativa založená na technologii blockchain, která si klade za cíl revoluci v sektoru elektrických vozidel v rozvojových zemích, ale také chce kolem něj vytvořit celou sdílenou ekonomiku. eTukTuk vyvinul strategický systém, kde mohou řidiči používat tokeny TUK jako platbu za dobití svých eTukTuk. Část příjmů z nabíjecích stanic jde partnerům, kteří jsou zodpovědní za nastavení a správu nabíjecích stanic. Další část jde stakerům, kteří zajišťují bezpečnost blockchainového platebního systému.

Zajímavost :  8.2.2024 Přehled trhu – Hrozí bankovní krize, akcie tvoří vrchol. Poroste Bitcoin na 48 000 USD?

Zatímco je projekt stále v předprodeji, přičemž současná předprodejní cena tokenu TUK je 0,026 USD, vývojáři již usilovně pracují na dalším vývoji. K dispozici je nyní také atraktivní systém stakingu s APY 384 %. Tvůrci projektu také oznámili, že se chystá Play-to-Earn hra, která dodá projektu nezbytný zábavní faktor. Všechny další inovace a plánovaný vývoj lze také zobrazit v roadmapě projektu.

Bitcoin Minetrix – Decetralizace cloudové těžby BTC

Bitcoin Minetrix nabízí nepřímou cestu k zisku a umožní vytěžit z očekávaného býčího trhu maximum. Jak Bitcoin nabývá na hodnotě a přitahuje pozornost svým halvingem, zájem a aktivita kolem těžby BTC pravděpodobně poroste. Zatímco hlavní kryptoměny, jako Dogecoin a Litecoin, se mohou zdát jako jasná volba, Bitcoin Minetrix (BTCMTX) nabízí kreativní alternativní způsob, jak se zapojit do těžby.

Základem fungování ekosystému je mechanismus Stake-to-Mine. To znamená, že staking nativního tokenu BTCMTX umožní držitelům získat odměny ve formě dalších tokenů a těžebních kreditů, které bude možné spálit a tým vyměnit na těžební sílu. Uživatelé se tak mohou zapojit do těžby BTC již od 10 USD, aniž by museli provozovat skutečný těžební hardware. 

Vzhledem k tomu, že hype ohledně halvingu Bitcoinu narůstá, jsou kreativní deriváty jako BTCMTX připraveny realizovat zisky. Pro ty, kteří si nejsou jistí, zda investovat do tohoto projektu, by mohla hrát důležitou roli informace, staking BTCMTX již nyní nabízí způsob, jak diverzifikovat své portfolio s APY 71 % a připravit se na bull run po halvingu v roce 2024. Předprodej BTCMTX patří mezi vůbec nejúspěšnější, protože projekt během několika týdnů získal již více než 9,2 milionů USD.

Zajímavost :  Nejlepší kryptoměny připravené k možnému raketovému vzestupu o 2000 %

Sponge V2 – Zopakuje aktualizovaná verze SPONGE 100x úspěch svého předchůdce?

Sponge V2 slibuje rozšíření konceptu meme coinů zavedením nového způsobů získávání tokenů a zapojení komunity. Uživatelé se nyní mohou zapojit do ekosystému Sponge V2 zakoupením a stakingem tokenů Sponge V1 prostřednictvím oficiálních webových stránek nebo přímým vložením svých stávajících tokenů V1 do stakingového poolu tamtéž. Tento přístup podporuje dlouhodobou účast v rámci komunity a poskytuje pobídky pro pokračující podporu projektu.

Sponge V2 vyniká svým promyšleným mechanismem Stake-to-Bridge, jehož cílem je poskytnout spravedlivý a plynulý přechod z V1 na V2. V současné době nabízí APY 275 %. Tokeny V1 budou trvale uzamčeny, nahrazeny Sponge V2 a staženy z oběhu. Uživatelé budou těžit z variabilních výnosů ze svých uzamčených tokenů ještě po dobu 4 let s APY od 40 %, vyplácených v tokenech V2, což přispívá k dlouhodobé stabilitě a růstu ekosystému.

Nadcházející závodní P2E hra Sponge Racer navíc přidá do ekosystému Sponge V2 interaktivní a zábavnou složku. Hráči budou mít možnost získat SPONGEV2 aktivní účastí ve hře a umístěním se v žebříčcích. S různými herními režimy, které nabídnou bezplatné i placené možnosti, umožní Sponge V2 uživatelům zábavnou formou se podílet na ekonomickém úspěchu projektu, což z něj činí potenciálně zajímavou investiční příležitost.

Meme Kombat – Projekt kombinující viralitu meme coinů s prvky GableFi a AI

Zatímco mnoho projektů GameFi bylo často jen odvážnými vizemi, na které museli investoři čekat několik let, ambiciózní tým v Meme Kombat zastává zcela jiný přístup. První sezóna epické arénové bojové hry je naplánována na spuštění, jakmile bude dokončen předprodej nativního tokenu MK, pravděpodobně v prvním čtvrtletí roku 2024. Objeví se hned 11 nejlepších meme coinů, které budou proti sobě bojovat v Battle Areně, přičemž uživatelé budou mít možnost sázet na výsledky soubojů.

Zajímavost :  Londýnská burza upadá: V roce 2023 počet kótovaných firem rekordně klesl

Souboje budou dynamicky vykresleny AI, což dodá hře nový rozměr. Ve druhém čtvrtletí je navíc naplánován začátek druhé sezóny Meme Kombat, do které budou integrovány rozšířené funkce, zážitky a další postavy meme coinů. První beta testeři již byli pozváni do samostatného kanálu Discord, aby mohly začít testy. Tým Meme Kombat také vyvíjí svou vlastní kolekci NFT.

Dalším důležitým faktorem úspěchu meme coinu jsou výhody pro první investory. V tomto ohledu má také propracovaný Meme Kombat co nabídnout. Investoři mohou již nyní v rámci stakingu těžit z působivých výnosů 126 % ročně. Mezitím je velmi žádaný token MK k dispozici v pokročilé fázi předprodeje za cenu 0,279 USD. Stojí za zmínku, že projekt během několika týdnů získal již více než 7,4 miliony dolarů.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO