Liberecké Rádio – Best Rádio se zbláznilo vysílají i v Německu ( www.bestradio.cz)

Bude BestRádio v Německu ?

Best Rádiu už asi nestačí česká republika, v sobotu 25.9. se rádio oficiálně spustí také i německu !

A to přesně o půlnoci v Clubu Slunce v Mladé Boleslavi, kam bestradio jede už tuto sobotu a jejich bláznivá show kterou veze jejich programový ředitel rádia Dj Sammy vůbec poprvé !

Otázka.:

A podle toho co jsme zjistili z dat jedné IT firmy by měl padnout rekord posluchačů, kde se počítá s nárůstem až 10 000 lidí ! Je to vůbec možné ? Zeptali jsme se ředitele rádia Dj Sammyho.

Odpověď.:

Ano, máte lepší informace než já, je pravdou, že spouštíme zátěž serveru v německu kde se očekává další základna posluchačů a museli jsme navýšit kapacitu aby nenastal v sobotu kolaps rádia.

Zajímavost :  Dejte mu pokoj " křičí fanoušci Best Rádia " - (www.bestradio.cz)

Budeme jen doufat, že to live přenos utáhne. Ne, to byla sranda…, my máme za sebou dobrý team IT a ti sami vyhodnotili situaci tak, že se musel pořídit celý nový server abychom zvládli zátěž.

Ono, víte když se v jednu chvíli přihlásí různí posluchači s různých adres během jedné minuty tak je to něco jako těžit kryptoměnu a vše začne „hořet“.

Otázka.:

Máte už nějaké informace kolik by se mělo na live přenos dostat posluchačů ?

Odpověď.:

Ano, máme data s tím pracujeme jen bych si to nechal zatím pro sebe, ať vám neřeknu číslo a pak bude realita jiná ať nejste zklamaní, můj odhad kolem 5 000 posluchačů.

Zajímavost :  Zdraví nejen pro managery a obchodníky - SuperHerba.CZ

Otázka.:

To znamená, že chcete být na úrovni FM rádia ?

Odpověď.:

Ne !!, My chceme být lepší jak oni a budovat rádio na úrovni a necpat se do FM frekvence nám to takto vyhovuje a stačí, jsme spokojeni ostatně to uslyšíte již v sobotu 25.9 v Clubu Slunce, kde spolu s kolegou Dj Cymby a já budeme přenášet vysílání s live přenosem který začne ve 23:30, bude končit někdy kolem 3 hodiny ranní.

Otázka.:

A ještě jedna otázka, kdo povede rádio po vašem odchodu na FM Rádio ? Není to škoda, pokud máte teď takový výstup, máte za sebe nějakou náhradu?

Jinak od půlky října spouštíme nový pořad SWEDEN 3 LIVE a to každou středu od 20 do 23:00, to víte děláme to ve třech, podrobnosti již brzy na bestradio.cz

Zajímavost :  Investování v EKO - segmentu, start od 500 Kč

Tak my vám přejeme hodně posluchačů, a v sobotu se na Vás přijedeme podívat, budeme se těšit, na shledanou.