McAfee o životě a zvláštnostech španělského vězení

„Kryptoměnový baron“ John McAfee vydal novou zprávu ze své vězeňské cely o podrobnostech každodenního života ve španělském vězení (kde se právě nachází) a nuancích sprchování.

Milovník kryptoměn a žen, libertarián a kontroverzní obchodník John McAfee, který byl nedávno ve Španělsku zadržen za daňové úniky, poslal další zprávu ze španělského vězení, ve které se podělil o nuance svého každodenního života v oblasti osobní hygieny.

Už nikdy nebudu platit za sprchovou hlavici!

Bývalý antivirový magnát a kryptoměnový baron John McAfee zveřejnil na Twitteru, pravděpodobně prostřednictvím své manželky Janice, novou „zprávu ze své cely“. V ní popisuje způsob, jakým provádí hygienické postupy – sprchu a toaletu. Za zmínku stojí fakt, že sprcha je jen trubka s plastovou lahví s odříznutým dnem, která je připojena jako sprchová hadice. Ve svém tweetu uvedl:

„Už nikdy nebudu platit peníze za sprchovou hlavici“

Co se týče toalety, tak ta vězeňská nebude nejspíš příliš pohodlná (přirovnává ji v příkopu v lese), ale sám McAfee nepočítá s tím, že by ve španělské cele strávil nějak moc času. Buď věří, že ho jeho právníci dokážou dostat ven, anebo počítá i s variantou, že bude vydán do USA se všemi důsledky, co by to pro něj znamenalo.

Španělské vězení není zas tak špatné

V předchozím „reportu“, který zveřejnila Johnova manželka Janice McAfee na Twitteru v pátek, John stoicky řekl, že aktuálně prožívá „fascinující dobu“. Podle jeho zpráv je povoleno mít jakékoli oblečení, kouřit a vést „společenský život“.

Celu sdílí McAfee s jedním drogovým dealerem a ostatní vězni jsou (dle jeho slov) „vrahové, ale většinou milí lidé“. I přesto napsal, že se raději neobrací tváří ke zdi a neustále si hlídá záda. Svým fanouškům slibuje více informace o životě ve vězení, jakmile bude mít příležitost je poslat.

Zajímavost :  Bitcoin jako nejlepší měna pocházející z internetu

Zatčen za daňové úniky

McAfee byl ve Španělsku zadržen již 5. října na základě obvinění amerického ministerstva spravedlnosti z daňových úniků a neoznámení daňových povinností, čímž se sám chlubil na sociálních sítích.

Kromě toho čelí také žalobě SEC (Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států) za svou roli v ICO projektech, kdy za úplatu „doporučoval“ nové projekty a vydělal si takto více než 23 milionů amerických dolarů.

Závěr

John opět svými „reporty z cely“ dokazuje svou kontroverzi a mně v hlavě zní píseň kapely Queen – The Show Must Go On. Ten název písně je, co se týče Johna, všeříkající. Pokud bude vydán do USA, hrozí mu za daňové úniky a neplacení daní až kolem deseti let vězení.

Zdroj Zde