Nové kryptoměny, o kterých si krypto YouTubeři myslí, že v roce 2024 vystřelí

Jedenáct spotových bitcoinových ETF bylo schváleno americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC). Zelená pro první krypto spotové ETF v USA otevírá dveře institucionálním a retailovým investorům. Nabízí regulovaný a snadný způsob, jak získat expozici vůči vznikající třídě digitálních aktiv. Vzhledem k tomuto bodu obratu pro kryptoměny vyvstává otázka, které kryptoměny je nejlepší držet v investičním portfoliu. Bitcoin je samozřejmě nejstarší a nejznámější ze všech kryptoměn, ale jakmile vstoupí do býčího trhu, budou ho jistě následovat další kryptoměny. 

*Reklamní článek

Z tohoto důvodu se krypto YouTubeři snaží se předpovědět, které nové kryptoměny by mohly v roce 2024 vystřelit vzhůru. Meme Kombat, Sponge V2, Launchpad XYZ a Bitcoin Minetrix patří mezi několik projektů, u kterých očekávají potenciální zisky. Důvodem je, že YouTubery velmi často lákají předprodeje nadějných kryptoměn, přičemž věří, že tyto nové blockchainové projekty mají letos obrovský růstový potenciál.

Nové kryptoměny, o kterých si krypto YouTubeři myslí, že v roce 2024 vystřelí

Od největších kryptoměn až po nové průkopníky, trh s kryptoměnami nabízí vzrušující příležitosti k investování. Níže vám nabízíme vám 4 tipy na nové kryptoměny, o kterých si krypto YouTubeři myslí, že v roce 2024 vystřelí.

Meme Kombat – Vzrušující herní projekt, který kombinuje umělou inteligenci s viralitou meme coinů

První volba nové kryptoměny, která by mohla v roce 2024 vystřelit, pochází od YouTubera Crypto Pulse. Meme Kombat (MK) je projekt typu Play-to-Earn, jehož cílem je být top meme coinem.

Navzdory popularitě nejlepších meme coinů mnozí zpochybňují případy použití a potenciál pro toto odvětví. Meme Kombat (MK) je nový memecoinový projekt, který nabízí nejen více případů použití, ale také nabízí držitelům tokenů příležitosti k pasivním ziskům, což z něj činí životaschopnou kryptoměnovou investici.

Meme Kombat využívá umělou inteligenci k vytvoření podmanivé Battle Areny. V této aréně budou proti sobě bojovat různí avataři meme coinů dynamicky vykreslení AI. Investoři budou mít možnost vsadit své tokeny MK na výsledky těchto soubojů, jejichž férovost a nepředvídatelnost zajišťuje technologie blockchain a zmíněná AI.

Hráči budou moci sázet v několika režimech PvP, PvG nebo bude k dispozici živé sázení na události během soubojů, jako jsou první tahy a konečné výsledky. Ceny budou zahrnovat odměny ve hře a samozřejmě tokeny MK.

Hra bude vycházet po sezónách, aby projekt zajistil trvalé zapojení hráčů. První sezóna bude spuštěna po dokončení předprodeje. Nabídne hned 11 postav meme coinů – Milady, Baby Doge, Doge, Floki, Kishu, Mong, Pepe, Pepe2, Shiba, Sponge a Wojak. Druhá sezóna, která přinese nové herní postavy a režimy, je již ve vývoji.

Zajímavost :  Cena bitcoinu patrně nedosáhne nového ATH před halvingem

Loajalita investorů je odměňována prostřednictvím mechanismu stakingu Meme Kombat, který nabízí atraktivní výnosy již nyní během předprodeje, přičemž aktuální APY činí 138 %. V současné době je cena tokenu je 0,279 USD a projekt již získal od dychtivých investorů více než 6,8 milionů USD.

Sponge V2 – Aktualizovaná verze veleúspěšného meme coinu Sponge, která by mohla předčít úspěch svého předchůdce

Projekt Sponge V2 (SPONGEV2) je nejnovější volbou od krypto YouTubera Jacob Crypto Bury, který je ohledně nového tokenu velmi býčí, přičemž věří, že po jeho uvedení na burzách kryptoměn dosáhne až 10x zisků.

Meme coin SPONGE zaznamenal po svém uvedení v květnu 2023 rychlý vzestup a během několika dní dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů dolarů a 13 000 držitelů. Přestože hype utichl a jeho hodnota od té doby klesla, uvedení nového tokenu ERC-20, Sponge V2, slibuje oživení nadšení komunity.

Spuštění nového tokenu probíhá prostřednictvím mechanismu stake-to-bridge. To znamená, že jediný způsob, jak mohou investoři získat tokeny V2, je vložit své tokeny V1 do stakingového poolu V2. Tokeny stakované tímto způsobem opravňují investory k odměnám, které budou vypláceny v tokenech Sponge V2 s proměnným APY od 40 % po dobu 4 let.

V současné době je již ve smart kontraktu V2 uzamčeno více než 4 miliardy tokenů. To dává investorům šanci na roční procentní výnosy až 325 %. Je však třeba poznamenat, že tokeny V1 budou trvale uzamčeny a nahrazeny Sponge V2. Projekt SPONGE nabízí po omezenou dobu 100% nákupní bonus v tokenech V2, aby povzbudil investory k přechodu a zapojení více lidí do uvedení V2.

Potenciální velké výnosy by však mohly přijít na pozadí plánované závodní Play-to-Earn hry Sponge Racer. Tato hra má být spuštěna po vydání Sponge V2 a poskytne držitelům tokenů další příležitost rozšířit své držby a získat další odměny, přičemž bude k dispozici v placené, ale i bezplatné verzi.

Nyní se mnozí krypto YouTubeři zaměřují na Sponge V2, protože tým stojící za vývojem  projektu má velké plány na rok 2024, včetně uvedení tokenu na Binance, OKX a některých DEX, což by mohlo mít za následek masivní nárůst ceny.

Zajímavost :  Solana (SOL) klesla o více než 30 %  – přichází větší výprodej?

Bitcoin Minetrix – Zpřístupňuje těžbu bitcoinů soukromým investorům prostřednictvím inovativního systému „stake to mine“

Mezi nové ICO kryptoměny, které by mohly podle názoru krypto YouTubera Connora Kennyho v roce 2024 vystřelit, patří Bitcoin Minetrix (BTCMTX). Tento projekt si získal jeho pozornost tím, že se snaží zpřístupnit těžbu bitcoinů širšímu publiku prostřednictvím stakingu.

Přemýšlíte o tom, zda koupit bitcoiny nebo ne? Bitcoin Minetrix (BTCMTX) je vzrušující alternativou k bitcoinu. Jedná se o proof-of-stake kryptoměnu, která zavádí inovativní koncept Stake-to-Mine. Kombinací stakingu s cloudovou těžbou zpřístupňuje Bitcoin Minetrix těžbu bitcoinů soukromým investorům již od 10 USD.

Těžba bitcoinů je v současnosti vyhrazena výhradně velkým společnostem, které provozují těžební zařízení s drahým hardwarem. Bitcoin Minetrix nabízí v rámci odměn za staking těžební kredity prostřednictvím svého ekosystému, aby se snížily překážky vstupu. Uživatelé budou mít možnost spálit své těžební kredity, aby získali těžební sílu. S touto těžební silou získají přístup k výnosům z těžby BTC. Díky tokenizaci cloudové těžby nabízí Bitcoin Minetrix větší transparentnost a kontrolu nad aktivy.

V současné době můžete zakoupit BTCMTX v aktuálním předprodeji. Již nyní se můžete rozhodnout stakovat BTCMTX a generovat pasivní příjem, přičemž aktuální roční procentní výnos činí 77 %. Aby tým přilákal více podporovatelů projektu, rozhodl se také uspořádat Minedrop tokenů BTCMTX v hodnotě 30 000 USD.

Zdá se, že tento přístup úspěšně rezonuje kryptokomunitou, protože předprodej BTCMTX je velkým úspěchem. K dnešnímu dni projekt získal již více než 8,4 milionu USD. Token BTCMTX je aktuálně dostupný za 0,0128 USD. Investoři mohou propojit své kryptopeněženky s předprodejní webovou stránkou a nakupovat tokeny za Ethereum, BNB nebo USDT.

Launchpad XYZ – Projekt, který zjednodušuje vstup do světa Web3, jehož předprodej je téměř u konce

Populární krypto YouTuber Cilinix Crypto odhalil Launchpad XYZ (LPX) jako svůj nejlepší altcoin pro rok 2024 a věří, že by mohl vzrůst o více než 10násobek současné hodnoty. Předprodej tohoto projektu již za několik dní končí, takže nyní by mohla být poslední možnost, jak získat tokeny LPX za zvýhodněnou předprodejní cenu.

Zajímavost :  Možné altcoiny, pro 10x Bull Run

Launchpad XYZ je na misi stát se klíčovým hráčem v ekosystému Web3 tím, že poskytne komplexní platformu pro investování do projektů Web3. Platforma nebude jen odrazovým můstkem pro nové projekty, ale také místem, kde mohou investoři činit nejlepší možná investiční rozhodnutí. Integrace umělé inteligence a strojového učení umožní uživatelům provádět analýzu různých aktiv Web3 na základě dat. To je zvláště důležité na trhu, který je často poháněn hypem a spekulacemi.

Zavedení systému Launchpad Quotient je dalším krokem k transparentnosti a snadnému použití. Díky analýze více než 400 datových bodů tento systém poskytne komplexní hodnocení potenciálního rizika a návratnosti každého aktiva. Tato funkce by se mohla ukázat jako zásadní nástroj pro investory, kteří se chtějí orientovat ve složitém světě kryptoměn a blockchainové technologie.

Launchpad XYZ navíc zavedl stupňovitý systém NFT Pass, který poskytuje přístup k exkluzivním nabídkám a službám. Tyto průkazy jsou k dispozici v různých úrovních, od základního průkazu pro začátečníky až po elitní průkaz pro zkušené investory. Každá úroveň nabízí různé výhody, od vzdělávacích zdrojů až po exkluzivní investiční příležitosti.

Pokud jde o financování, platforma představila působivý vývoj. S předprodejem, který již vynesl více než 2,5 milionu USD a cenou tokenu 0,0445 USD Launchpad XYZ ukazuje, že má pro investory silnou přitažlivost. 

Stručně řečeno, Launchpad XYZ je plně komplexní crowdfundingová platforma pro Web3 projekty. Jde o komplexní ekosystém, jehož cílem je demokratizovat prostor Web3 prostřednictvím vzdělávání, budování komunity a pokročilých analytických nástrojů. Se silným finančním základem a jasným zaměřením na uživatelskou zkušenost a hodnotu má Launchpad XYZ dobrou pozici, aby převzal vedoucí roli v investičním prostoru Web3.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO