Nový pořad HORKÉ KŘESLO – kdo obstojí a kdo se zapotí?

Delší dobu jsme přemýšleli nad pořadem, ve kterém bychom podusili zakladatele různých krypto firem. Majitele známých a kvalitních, ale i těch diskutabilních projektů posadíme do horkého křesla a položíme jim otázky, u kterých se zapotí.Obstojí při vysvětlování svého business plánu, financování či fungování? To velmi brzy zjistíme. Ve spolupráci s iniciátorem projektu Radomírem Eliášem vám představujeme pořad, jenž oddělí ty seriózní od scamů, ty profesionální od amatérských, ty s potenciálem od těch bez šance. A vy se konečně budete moci zorientovat, jaké krypto projekty stojí za to.

Naše hlavní motto je objektivita

Každý účastník HORKÉHO KŘESLA, obdrží sérii otázek, na které bude moci reagovat. Otázky budou voleny tak, aby nezvýhodňovaly určité subjekty.

Za účast firmy nic neplatí, projekt budeme financovat například pomocí anonymních krypto darů (veřejná krypto adresa). Dary použijeme na výrobu a propagaci dalších sérií, takže o úspěchu či neúspěchu pořadu rozhodnete vy sami.

Jak podpořit projekt?

Chcete-li pomoci, a přispět na tvorbu pořadu, můžete tak učinit pomocí BTC adresy nebo QR kódu.

BTC adresa:

bc1qr8fvp4e70n73skfdg032ldf9dvu2xrv3k5dkuf

První díl vysíláme už dnes – podívejte se a dejte nám vědět do komentářů pod videem nebo pod článkem, jak se vám náš nový pořad líbí. 

Zdroj Zde

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Evropská centrální banka prosazuje myšlenku digitálních měn • a další články