Nový způsob, jak můžete výrazně zhodnotit své bitcoiny

Bitcoin téměř dosáhl před pár dny předchozího ATH a z dlouhodobého hlediska nevykazuje žádné známky zpomalení.

*[Sponzorovaný článek]

Co byste tedy měli dělat se svými bitcoiny?

HODLovat, s dlouhodobým výhledem? Vydržet to na krátkou dobu, dokud to nepůjde ještě výše? Prodat hned, aby vám neunikla šance, než cena klesne?

To vše jsou skvělé možnosti. I když můžete určitě vydělat slušný zisk z prodeje svých mincí, existuje způsob, jak vydělat na svých bitcoinech ještě více. Každý den můžete dlouhodobě generovat vysoký stálý zisk, aniž by vaše peníze nečinně ležely na účtu a zároveň nehrozí žádné riziko, které doprovází obchodování na vysoce volatilních kryptoburzách.

Jak?

Odpověď je jednoduchá – krypto arbitráž, která je nyní všeobecně uznávána jako jedna z nejrizikovějších forem investování.

Krypto arbitráž zahrnuje použití automatizovaného algoritmického obchodního systému k využití dočasných cenových rozdílů mezi burzami. V důsledku neefektivnosti cen na krypto trhu může být krátce k dispozici jedna měna za různé ceny ve stejnou dobu. Krypto arbitrážní systémy využívají toto krátké okno příležitostí, nakupují mince na burze, kde je cena nejnižší, a poté ji okamžitě prodávají na burze, kde je cena nejvyšší, a vytvářejí zisk z rozpětí, než se okno zavře, než se trh přizpůsobí a vyřeší cenové nesrovnalosti.

Pokud je riziko nižší, vydělám méně?

Vůbec ne. Zatímco obecně nízkorizikové formy investování mají tendenci nabízet nižší výnosy, krypto arbitráž je jedinečná. Ve skutečnosti jedna z největších společností v oblasti krypto arbitráže, ArbiSmart, nabízí zisky, které dosahují až 45 % ročně, v závislosti na velikosti vašeho vkladu, a to vše při současném snížení rizika téměř na nulu.

ArbiSmart zaručuje měsíční a roční zisky, přičemž přesná návratnost investic je uvedena na stránce účtů společnosti. Funguje to tak, že jakmile se klient zaregistruje na platformě, jeho prostředky se automaticky převedou na RBIS, nativní token ArbiSmart, který od svého zavedení začátkem loňského roku již vzrostl o více než 160 %. Poté převezme kontrolu automatizovaný algoritmus k identifikaci a využití příležitostí krypto arbitráže, zatímco vy můžete dělat cokoliv chcete. Přestože je RBIS platformovou měnou, používanou k obchodování, zisky lze vybrat kdykoli v eurech.

Zajímavost :  Převezme Evropa inovativní krypto průmysl a tokenizaci na úkor USA?

Takže za rok ode dneška…

Řekněme, že právě teď investujete 60 000, za jeden rok budete mít pasivní zisky 20 000. Rovněž je třeba poznamenat, že na základě současné trajektorie, s pokračujícím růstem společnosti, se předpokládá, že token RBIS do konce příštího roku vzroste na hodnotě o 3 000 %. To znamená, že si můžete užít další zisky v podobě velkorysých kapitálových zisků.

Je tato firma legitimní?

ArbiSmart je licencována v EU a regulační požadavky zajišťují transparentní a důvěryhodné obchodní prostředí, charakterizované náročnými opatřeními v oblasti zabezpečení dat, přísným regulačním dohledem, plným pojistným krytím pro klientský kapitál a přísnými identifikačními protokoly, které vám umožní investovat s naprostým klidem.

Společnost má hvězdnou online reputaci napříč sociálními médii a weby s recenzemi spotřebitelů, jako je Trustpilot, kde má hodnocení 4,4 / 5. Rovněž trvale dostává pozitivní zpravodajství od médií z průmyslu ohledně spolehlivosti, pokud jde o záruky zisku, rychlé platby za výběr, dostupnost a odpovědnost, s týmem podpory, který je k dispozici 24/7, prostřednictvím více kanálů, včetně chatu, emailu, Telegramu, Messengeru, Twitteru, telefonu, WhatsAppu a dalších.

ArbiSmart nabízí způsob, jak s vašimi bitcoiny zaujmout dlouhodobou pozici, vydělávat solidní, stálý roční pasivní příjem a přitom těžit z aktuálního zvýšení tržní ceny prostřednictvím vaší investice.

Proč nechat své bitcoiny ležet ladem a nic nedělat, zatímco vám mohou vydělat až 45 % ročně? Vyzkoušejte krypto arbitráž ještě dnes! 

[Sponzorovaný článek] Článek sponzorovala a dodala firma ArbiSmart, naše redakce projekt blíže nezkoumala a ze zříká odpovědnosti, za tento reklamní spot. V případě, že byste se rozhodli investovat do tohoto projektu, si udělejte si vlastní důkladný průzkum.

Zdroj Zde