Obrazy ? Může jít o investici do budoucna? Jednoznačně ANO.

Jan Zrzavý, Václav Radimský, ve své době jako já obyčejní malíři s geniálním talentem, kdy byly doceněni ? Po smrti a dlouhých letech. Tak to chodí v této branži, proto kdo myslí na budoucnost nechá si namalovat obraz nebo zakoupí z již vytvořených děl, proč ?

Pro budoucnost svých vnuků a vnuček, i takto malá investice v řádu několika málo tisíc se promění za 70 let ve velké jmění, každý kdo má selský rozum toto ví. Není potřeba extra povídání. Navíc si zkrášlíte byt, dům, galerii a pomůžete dobré věci.

Kupovat relativně levné reprodukce, slavných obrazů ve specializovaných obchodech či supermarketech se lidem nemusí vyplatit. Za skoro stejnou cenu se na některém z online tržišť dají pořídit originály obrazů v současné době méně známých umělců jako například díla české malířky Jany Horkelové z www.krasneobrazy.com

Milovníci umění jistě dají za pravdu tvrzení, že onen hřejivý pocit z pohledu na originální obraz žádná reprodukce na světě nenahradí. Umělecké dílo může existovat zjednodušeně ve třech variantách. Za prvé v originále, který je samozřejmě u děl známých autorů ve vlastnictví národních galerií, muzeí či miliardářů, a běžným lidem je dostupný leda k prohlédnutí.

Zajímavost :  Zdraví nejen pro managery a obchodníky - SuperHerba.CZ

„Je tristní, že jsou lidé schopni zaplatit za strojově tištěný obraz někde v řetězci prodejen s nábytkem víc, než za kolik mohou koupit pěkný originální obrázek, byť třeba od málo známého umělce. Takový obrázek může být i dobrou, byť malou investicí,“ uvádí Pavel Krejčíř z největšího online tržiště Aukro. Příkladem jsou podle něj práce Adolfa Borna nebo významného českého sochaře Olbrama Zoubka. Zatímco v minulosti byla cena jejich děl pro kupce přívětivá, jak se stávali známějšími, přirozeně rostla. Netřeba dodávat, že u maleb, soch a dalších výtvorů již nežijících umělců dochází pak k dalšímu cenovému skoku.

Zajímavost :  Investování v EKO - segmentu, start od 500 Kč

Celý článek zde : https://krasneobrazy.com/investice/

Chcete taky u nás na trvalo svůj PR článek ? Jen za 599 Kč více zde :

https://forexbanka.cz/reklama-u-nas/