PayPal hodlá zvýšit svou nabídku kryptoměn

Platební společnost PayPal s vlastněnou platební společností Venmo zaznamenaly masivní růst během 3. čtvrtletí 2021. Obě strany se domnívají, že za úspěšným čtvrtletím stojí převážně kryptoměny.

PayPal: Skvělé výsledky díky kryptoměnám

Platební společnost PayPal před nedávnem vydala svoji zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí letošního roku. Podle dostupných informací tak společnost zaznamenala objem plateb 60 miliard amerických dolarů, což je nárůst o 36 %.

Ve zprávě se uvádí, že Venmno, platební společnost vlastněná PayPalem, zpracovala o 21,6 miliard USD více než v minulém čtvrtletí. Platební gigant tak plánuje v příštím roce umožnit zákazníkům využívat Venmo pro nákupy na Amazonu, zpočátku pouze pro americký trh.

„Spojíme se s Amazonem, abychom zákazníkům v USA umožnili platit pomocí Venmo u pokladny. Od příštího roku budou moci zákazníci nakupovat na Amazon.com a v mobilní nákupní aplikaci Amazon pomocí svých účtů Venmo.“

Finanční ředitel a výkonný viceprezident pro globální zákaznické operace, John Rainey, poznamenal, že kryptoměnové služby hrály klíčovou roli. Prohlásil:

„Naše rychlé tempo inovací pokračuje. Měli jsme vzrušující kadenci představení produktů, včetně našich nových aplikací pro digitální peněženku pro PayPal a Venmo a uvedení služeb velkoobchodně ve Spojeném království.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 65 020 USD dle KMC.

Zajímavost :  Ako budú vyzerať vianočné trhy a cesta do práce? (otázky a odpovede)

Závěr

PayPal začal s adopcí kryptoměn do svého systému koncem minulého roku. Na začátku roku 2021 byla služba rozšířena o více kryptoměn a služba se rozmohla i mimo Spojené státy americké. Výsledky společnosti PayPal za třetí čtvrtletí letošního roku si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.

Zajímavost :  Namiesto cukríkov jedzte radšej datle. Zásobíte telo vlákninou aj antioxidantmi

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO