Pobočky KB mění otevírací dobu, omezení končí

Komerční banka upravuje od začátku května otevírací dobu všech svých 241 poboček.

„Ukončení nouzového stavu a postupné plánované rozvolňování protiepidemických opatření s sebou nesou návrat do off-line světa. Měníme proto zkrácenou otevírací dobu na pobočkách. Od 1. května dojde k jejímu rozšíření a zároveň k sjednocení,“ říká Marek Vosátka, výkonný ředitel retailového bankovnictví Komerční banky.

Pobočky Komerční banky fungují ve třech různých modelech otevírací doby. První dva mají stejný základní čas od deváté do sedmnácté hodiny. V pondělí budou tyto pobočky otevřené o hodinu déle, v pátek pak o hodinu dříve otevřou a dříve také zavřou. První typ těchto poboček má hodinovou polední pauzu, druhý nikoli. Pobočky v obchodních centrech pak mají individuální nastavení otevírací doby.

Zdroj: Komerční banka

Zajímavost :  České aerolinie sníží počet zaměstnanců na stovku, uvedl Šimáně

Komerční banka loni urychlila svůj plán snížit počet poboček do roku 2025 zhruba o pětinu a v rámci jarního lockdownu část sítě zavřela a část menších poboček už znovu neotevřela. Celkem tak loni zrušila kolem 70 poboček.

Psali jsme:

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,… Další články autora.

Zajímavost :  Vyslovení nedůvěry vládě? Na první pohled logické, ale dost nedomyšlené. Co pak?

Vytisknout

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO