Policie podezírá z výtržnictví po napadení policistů v Uherském Hradišti už sedmého muže

“Uherskohradišťští kriminalisté včera (v úterý) odpoledne sdělili podezření ze spáchání trestných činů násilí proti úřední osobě a výtržnictví již sedmému fotbalovému fanouškovi, který je podezřelý z útoku na policejní hlídku, k němuž došlo v sobotu 15. května 2021 večer po skončení fotbalového utkání před restaurací Krček v Uherském Hradišti,” uvedla mluvčí.

Policie o incidentu informovala v pondělí, kdy uvedla, že kvůli němu zadržela pět lidí, kterým za násilí proti úřední osobě a výtržnictví hrozí až čtyři roky vězení. V úterý přibylo podezření u šestého muže, kterému za výtržnictví hrozí dvouleté vězení. Dva napadení policisté neutrpěli vážnější zranění, poškozené je však služební auto.

Zajímavost :  Podvod : (unibrus.cz)

“Kriminalisté na případu stále pracují, i nadále shromažďují důkazy, provádí výslechy svědků a vyhodnocují kamerové záznamy, díky nimž se jim daří ztotožňovat další osoby, které jsou z účasti na incidentu podezřelé,” uvedla Kyšnerová.

V sobotu se v Uherském Hradišti hrálo ligové utkání mezi fotbalisty domácího Slovácka a pražskými Bohemians. Skupinka lidí podle policie zaútočila na policisty po skončení zápasu, a to ve 21:45 před restaurací Krček. Incident podle policie začal poté, co jeden z fanoušků kopl do projíždějícího služebního vozidla a poplival čelní sklo.

Zajímavost :  Podvod:(foggie.nl )

Dvoučlenná hlídka vystoupila z automobilu a šla incident řešit. Přitom podle policie oba policisty napadlo nejméně šest zjevně podnapilých lidí, ostatní přihlíželi a napadení si natáčeli. Hlídka se bránila slzotvorným prostředkem, hmaty a chvaty. Při napadení policisté utrpěli drobné oděrky a poškozeno bylo služební auto. Na místo dorazilo několik policejních hlídek, uvedla v pondělí v tiskové zprávě policie. Žádné další konflikty veřejný pořádek v Uherském Hradišti po skončení sobotního fotbalového utkání nenarušily.

TADY může BÝT vaše REKLAMAVíce ke čtení najdete zde číst více

Zajímavost :  ČOI zakázala na trhu nebezpečnou cestovní nabíječku

Sdílet povoleno.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO