Policii se přihlásil muž, jehož pes v Praze pokousal dítě

Dítě po incidentu skončilo v kritickém stavu v nemocnici. Muž, který psa venčil, hned utekl, aniž chlapci poskytl pomoc. Policie po něm pátrala.

Hledaný muž se podle mluvčího v pátek večer dostavil na policejní služebnu na základě odvysílaných reportáží v médiích. “Muž nebyl majitelem psa, pouze ho venčil a jeho jednání si nedokáže vysvětlit. Celé události lituje,” uvedl dnes Rybanský.

Policisté událost vyšetřují pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Zatím ale nikoho neobvinili. “I nadále probíhají standardní úkony tohoto řízení, například výslechy svědků, a čekáme na výsledky znaleckých zkoumání,” doplnil mluvčí policie.

Zajímavost :  Podvod: ( habitdusk.com ) ” Zázračný výrobek pro navrácení zraku ” – nevěřit – podvod

Pes napadl ve čtvrtek kolem poledne chlapce, který byl s matkou na procházce v parku pod petřínskou rozhlednou. Muž, jenž psa vedl, potom utekl směrem k restauraci Nebozízek a dál k takzvané Hladové zdi, aniž vážně zraněnému dítěti pomohl a počkal na policisty. Dítě skončilo s mnohočetnými poraněními v nemocnici a po operaci bylo v umělém spánku.

TADY může BÝT vaše REKLAMAVíce ke čtení najdete zde číst více

Zajímavost :  Podvod: ( beunio.com ) – cílí i na české spotřebitele pozor

Sdílet povoleno.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO