Potenciálně nejlepší kryptoměny k nákupu pro bull run v roce 2024

Nedávno byly schváleny spotové bitcoinové ETF v USA, ale příliv kapitálu nebyl tak ohromný, jak mnozí analytici předpokládaly. Nyní se očekávání všech kryptoměnových nadšenců zaměřilo na halving Bitcoinu, který je na programu za méně než čtyři měsíce. Historicky po této události vždy došlo ke kryptoměnovému bull runu, který přinesl monumentální zisky.

*Reklamní článek

Na trh přichází mnoho kryptoměnových projektů, které nabízejí inovativní funkce a nástroje, takže výběr toho správného by mohl znamenat rozdíl mezi průměrnými a exponenciálními zisky. S ohledem na to v tomto článku představíme potenciálně nejlepších kryptoměny k nákupu, které by mohly z nadcházejícího bull runu vytěžit maximum. Provedli jsme důkladnou analýzu trhu a v úvahu jsme brali několik nejdůležitějších faktorů, jako je případ použití, růstový potenciál, výsledky předprodejních kampaní a další. Na základě naší analýzy jsou potenciálně nejlepšími projekty nové kryptoměny jako jsou Launchpad XYZ, Bitcoin Minetrix, Meme Kombat a Sponge V2. Níže se blíže podíváme na každý z nich.

Launchpad XYZ

Launchpad XYZ je jedním z nejzajímavějších kryptoměnových projektů poslední doby.

Vytváří ekosystém, který usnadňuje přístup k digitálním produktům z odvětví Web3. Je založen na technologii blockchain a umělé inteligenci. Platforma nabídne řadu užitečných funkcí, které osloví jak začátečníky, tak pokročilé uživatele.

Launchpad XYZ poskytne AI asistenta Apollo, který pomůže k nalezení nejslibnějších projektů, včetně kryptoměn a NFT. To bude doplněno dalším nástrojem Launchpad Quotient (LPQ), jehož základem jsou složité algoritmy, které vyhodnotí jakýkoli kryptoměnový projekt za použití 400 datových bodů. Získaná data vám pomohou učinit správná investiční rozhodnutí.

V rámci ekosystému budete těžit také z decentralizované burzy, NFT DEX, možnosti nasazovat strategie podle úspěšných obchodníků, Web3 peněženky, trading terminálu a mnoha dalšího. Nativní token LPX hraje v síti velmi důležitou roli. Bude se používat ke správě platformy a jako utility token. Vyniká svými četnými případy použití v rámci ekosystému.

Tokeny LPX budete například používat k platbám za tokenizovaná aktiva, jako jsou nemovitosti. Platforma také nabídne možnost stakingu. Držitelé LPX, kteří budou stakovat své tokeny, navíc získají přístup k prémiovým funkcím, jako jsou soukromé ICO, nové NFT a nižší poplatky za obchodování. Staking je také dobrý způsob, jak získat další pasivní příjem.

Zajímavost :  Čínské akcie ztratily za 3 roky 6 bilionů dolarů

LPX je také zajímavé investiční aktivum. Nová kryptoměna je aktuálně v předprodeji, který však končí již za necelé dva dny. Jeho cena je 0,0445 USD. Vzhledem k brzkému konci kampaně to je ideální čas na nákup tohoto slibného tokenu. Tvůrci alokovali do předprodeje 25 milionů LPX z celkové zásoby 1 miliardy tokenů. Po dokončení předprodejní fáze bude token uveden na decentralizované burzy a v plánu jsou i top CEX.

Bitcoin Minetrix

Velmi propagovaný předprodej projektu Bitcoin Minetrix je v plném proudu. Nativní tokeny BTCMTX si nyní může pořídit za zvýhodněnou cenu 0,013 USD každý, kdo se chce zapojit do revoluční, transparentní a bezpečné těžby bitcoinů (BTC). S touto platformou bude moci bitcoiny těžit opravdu kdokoli již od 10 USD, a to i bez drahého vybavení nebo technických znalostí.

Pro těžbu kryptoměn na vlastní pěst se v dnešní době rozhoduje jen málo jednotlivých uživatelů. Tento proces je nejen nákladný, ale také energeticky náročný. Změnit by to mohl decentralizovaný přístup k těžbě, který přináší Bitcoin Minetrix.

Zájem o projekt roste a celý proces od nákupu tokenů BTCMTX až po příjem bitcoinů přímo do vaší peněženky byl srozumitelně vysvětlen tvůrci na webových stránkách projektu. Podívejme se na podrobnosti:

  • Uživatel zakoupí tokeny BTCMTX na webu projektu.
  • Alokuje získané tokeny do stakingového poolu.
  • Kromě odměn v podobě dalších tokenů BTCMTX, získá také těžební kredity.
  • Těžební kredity jsou spáleny, aby mohly být vyměněny za těžební sílu v rámci cloudové těžby.
  • Vytěžené bitcoiny budou odesílány do peněženky uživatele.

Tento mechanismus tvůrci projektu nazvali Stake-to-Mine, přičemž investoři se potřebují vybavit pouze kryptoměnovou peněženkou kompatibilní s blockchainem Ehtereum. Celkem bylo pro předprodej přiděleno 70 % ze 4 miliard tokenů BTCMTX. Během několika týdnů trvání kampaně projekt získal již více než 9 milionů USD. Tento zvýšený zájem lze také vysvětlit možností stakingu již během předprodeje s APY 73 %.

Meme Kombat

Meme Kombat je nový projekt, který vyvolává velký zájem kryptokomunity. Důvodem je, že postavy vykreslené AI podle nejlepších meme coinů budou posílány do Battle Areny, aby mezi sebou bojovaly o titul krále. Uživatelé budou mít možnost sázet na vítěze pomocí decentralizovaných smart kontraktů a vyhrávat tak atraktivní ceny.

Zajímavost :  Cardano (ADA) vysílá medvědí signály – udrží se cena nad 0,46 USD?

Jak to funguje? Hráči si zakoupí tokeny MK, připojí své kryptopeněženky k platformě Meme Kombat a v rámci stakingu mohou určit prostředky, které vsadí na svou oblíbenou postavu (např. Pepe, Doge atd.). Vítěz automatických zápasů je určen pomocí algoritmu AI a šťastní hráči obdrží své výhry ze sázek okamžitě.

Existuje několik důvodů, proč má MK obrovský potenciál. Držitelé tokenů MK získávají lukrativní odměny jak v soubojích, tak prostřednictvím dlouhodobého stakingu, který předprodejním investorům aktuálně nabízí APY 129 %. V první sezóně spolu bude v Battle Areně soupeřit 11 nejoblíbenějších meme coinů. Animované bitvy budete moci sledovat na obrazovce. Myslíme si, že herní zábava a šance na výhru by mohly být správnou cestou k úspěchu.

Sofistikovaná kombinace decentralizované blockchainové architektury, meme coinů a technologie AI umožňuje nejen vytvořit platformu plnou zábavy, ale také přitáhnout pozornost médií. Kromě toho bude neustále představovat nové postavy, bojové režimy a možnosti výdělku, aby se hráči nenudili a zůstali věrní platformě. Na rozdíl od klasických meme coinů, které žijí pouze z reklamy a vtipných memů, s MK budete získávat pravidelné odměny.

Věříte v potenciál projektu? Pokud ano, můžete se zúčastnit probíhajícího předprodeje. Celkem je k dispozici 6 milionů MK a aktuální cena MK je 0,279 USD. Příliv nových investorů neustále roste, a v důsledku toho projekt během velmi krátké doby získal již více než 7,3 milionu USD.

Sponge V2

Sponge V2 je nová kapitola ve světě meme coinů, která představuje nový přístup k této třídě aktiv. Jedná se o novou aktualizovanou verzi meme coinu Sponge, který svým prvním investorům přinesl 100x návratnost a na svém vrcholu dosáhl tržní kapitalizace 100 milionů USD. Tento inovativní a komunitou řízený token vyniká díky svému jedinečnému mechanismu stake-to-bridge.

Pomocí této metody mají investoři možnost získat tokeny Sponge V2 stakováním meme coinů Sponge V1. Nejenže to zaručuje ekvivalentní množství Sponge V2 plus další bonusové tokeny, ale také otevírá dveře k výhodám stakingu po dobu čtyř let s APY od 40 %. Sponge V2 navíc představuje inovativní hru typu play-to-earn (P2E), která přináší nový rozměr do světa meme coinů. Hráči budou mít šanci získat tokeny SPONGEV2 umístěním se v herních žebříčcích. Hra nejen zvyšuje praktickou hodnotu tokenu, ale také zvyšuje jeho atraktivitu v očích komunity.

Zajímavost :  Analýza: ETF pro bitcoin je schválené, cena zůstává pod 48 000 dolary. Altcoiny strmě rostou

Exkluzivní spuštění Sponge V2 vám umožňuje získávat tokeny pouze prostřednictvím procesu stakingu. Tokeny V1 již zůstanou trvale uzamčeny, budou plynule nahrazeny tokeny Sponge V2 a nakonec úplně odstraněny z oběhu, což poskytuje pevný základ pro udržitelnost projektu.

Mezi výhody Sponge V2 patří silná a rostoucí komunita a to, že může stavět na monumentálním úspěchu jeho předchůdce Sponge V1. Sponge V2 je jedinečná příležitost pro investory připojit se k inovativnímu projektu, který kombinuje investiční potenciál se zábavným herním zážitkem.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO