Rapper nominovaný na cenu Grammy hodlá spustit vlastní token

Americký rapper Miles Perks McCollum, známý spíše pod svým profesionálním jménem Lil Yachty najel na vlnu tokenů, fungujících na síti Etherea. Po Akonovi se tak stává dalším světově známým rapperem, který se rozhodl spustit vlastní token.

Vlastní sociální token

23letý rapper nominovaný na prestižní cenu Grammy, Lil Yachty, oznámil prostřednictvím partnerské platformy Fyooz.io Lil práce na svém coinu s názvem Yachty Coin. Sociální token by měl být založený na síti Etherea. Na svém oficiálním účtu na Twitteru rapper prohlásil:

„Pro všechny mé fanoušky mimo Spojené státy americké jsem navázal partnerství s Fyooz. Yachty Coin bude velmi brzy k dispozici na Fyooz App.“

Sociální token, který nese název po svém tvůrci, se bude obchodovat na kryptoměnových burzách. Miles McCollum chce, aby tyto mince byly přijímány jako měna, kterou lze vyměnit za zboží a služby po celém světě.

Platforma Fyooz dosud nezveřejnila, kdy bude token YachtyCoin spuštěn, ani přesné plány na distribuci této „kryptoměny“. Platforma Fyooz ale očekává, že se token stane oproti ostatním velmi populárním.

Lil Yachty má v současné době na Spotify přes 10,7 milionů posluchačů, 9,8 milionů sledujících na Instagramu a 5,2 milionu sledujících na Twitteru. Jeho hudební videa na YouTube přesahují desítky milionů zhlédnutí.

Mladý rapper Lil Yachty tak patří mezi další hudebníky, kteří se rozhodli pro tvorbu vlastního digitálního tokenu. Kromě celosvětově známého rappera Akona, který pracuje na stavbě futuristického města Akon City, se na tvorbě vlastního tokenu podílí také Ja Rule nebo Lil B.

Zajímavost :  Komentář Viliama Bucherta: Zoufalost státní správy

Závěr

Jelikož žádný z těchto rapperů dosud nespustil svůj vlastní token, Lil Yachty tak má značný náskok před ostatním a může se tak stát nejmladším hudebníkem, který vytvořil vlastní sociální token.

Zdroj Zde