Sázky na prezidentské kandidáty 2023: Jak odhadují šance zájemců o Hrad sázkové kanceláře

Webová stránka Mandaty.cz zhodnotila šance jednotlivých kandidátů sestavených na základě kurzů sázkových kanceláří. Mezi favority na prezidenta patří předseda vojenského výboru NATO a generál ve výslužbě Petr Pavel a bývalý premiér Andrej Babiš. Velkou šanci na vítězství v prezidentských volbách má podle sázkařů také ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová, jejíž kurzy na výhru v průběhu roku postupně stoupají.

O poznání horší šance na výhru mají podle sázkařů šéf Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula či senátoři a kandidáti z prezidentských voleb 2018 Pavel Fischer a Marek Hilšer

Ještě menší naději na vítězství mají podle sázkařů bývalý rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima, poslanec SPD Jaroslav Bašta či prezidentka České asociace povinných Denisa Rohanová.

Kdo patří mezi potvrzené kandidáty na prezidenta? Jak vypadají dosavadní průzkumy veřejného mínění? Kdo jsou jednotliví kandidáti a jakou mají podporu? Kdy proběhnou volby, jak funguje volební systém a kde a jak si zažádat o voličský průkaz? Čtěte dále na serveru E15.cz:

Video: Průvodce prezidentskými volbami

Video se připravuje …

Průvodce prezidentskými volbami

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO