Serena Williamsová: Bitcoin je supersilná investice

Jedna z nejúspěšnějších tenistek všech dob, Serena Williams, oznámila během konání konference Bitcoin 2022 spolupráci s finanční společnosti Block, Inc. Cash App. Co dalšího zaznělo z úst Sereny Williams na konferenci konané v Miami?

Serena Williams a podpora bitcoinu

Slavná tenistka Serena Williams vystoupila na nedávné konferenci Bitcoin 2022 v Miami, kde oznámila, že se spojila s finanční společností pro převod peněz Cash App. Dle jejích slov chce ženám a lidem jiné barvy pleti poskytnout další finanční přístup k bitcoinu.

Cash App po nedávné aktualizaci umožňuje uživatelům přijímat bitcoiny prostřednictvím Lightning Network (LN).

Na konferenci Serena Williamsová nazvala největší kryptoměnu světa lídrem odvětví a označila ji za  supersilnou investicí. 23násobná vítězka grandslamových turnajů poukázala také na omezenou zásobu BTC.

Zajímavost :  SME Minúta: Lavrov varoval pred vyslaním mierových síl NATO na Ukrajinu

Dle jejích slov je omezená nabídka 21 milionů BTC nejcennější zásluhou. Williams uvedla, že svět kryptoměn se neustále vyvíjí, tento pokrok je však hnán převážně bitcoinem. Na konferenci slavná tenistka prohlásila:

„Na bitcoinu je zajímavé, že ho nebude k dispozici tuna. Rád se na to dívám takhle a rozhoduji se: Dobře, to je super silná investice, pokud jde o všechny kryptoměny. Ve světě kryptoměn se toho děje hodně a samozřejmě si myslím, že je to všechno vedeno bitcoinem.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 40 072 USD dle KMC.

Zajímavost :  Rusko zatím nebude žádat platbu za plyn v rublech. Jde o náročný proces, tvrdí Kreml

Závěr

Konference Bitcoin 2022 konaná v Miami je za námi. Serena Williams tak můžeme úspěšně zařadit mezi další významné osobnosti světa, které se připojily ke kryptoměnovému průmyslu. Na celý záznam projevu slavné tenisky se můžete podívat na profilu Documenting Bitcoin pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Zajímavost :  Jiří Pour: Rusko rozehrálo velkou pokerovou hru o ropu a plyn

Celý článek zde |