Seznam 5 Solana alternativ, které mohou získat 20x v 2024

Kryptotrh v současnosti zažívá pozoruhodný posun, na který upozornily zejména nedávné problémy sítě Solana (SOL). Solana (SOL), kdysi oslavovaná pro své živé decentralizované burzy (DEXy) a sektor NFT, zaznamenala pokles aktivity a zájmu o síť. Navzdory snahám o oživení ekosystému prostřednictvím airdropů tokenů na její DEX se očekávaný nárůst zapojení uživatelů nedostavil. Údaje společnosti Artemis odhalují výrazný pokles denních aktivních adres Solany (SOL), a to z 1,17 milionu na 920 000, spolu s poklesem celkového počtu transakcí.

*Reklamní článek

Tento pokles svědčí o širším poklesu zájmu o síť, což potenciálně podkopává pozici Solany (SOL) v kryptografickém prostoru a ovlivňuje důvěru investorů. Kromě toho se sektor Solana NFT, který byl kdysi majákem růstu, také potýká s neúspěchy. Index modrých čipů Solana NFT, který sleduje nejvýznamnější NFT sítě, zaznamenal pokles zájmu, což dále ovlivňuje životaschopnost ekosystému a jeho postavení na trhu. Samotný token SOL nebyl vůči těmto výzvám imunní, jeho cena a objem obchodování zaznamenaly pokles, což odráží širší boje v rámci ekosystému Solana (SOL).

V této situaci se trh s kryptoměnami nadále vyvíjí a několik projektů, které jsou potenciálními alternativami k Solaně (SOL), se snaží zaujmout jak obchodníky, tak uživatele. U některých z níže uvedených projektů se potenciální výnosy ve výši dvacetinásobku částky počáteční platby nezdají být příliš nepravděpodobné.

Seznam 5 Solana (SOL) Alternativy, které mohou získat 20x v 2024

  • ScapesMania: Slibný nováček se značným zájmem o veřejný prodej a herní zaměření.
  • Aptos (APT): Technologický vývoj se silnou komunitou vývojářů a optimistickým výhledem.
  • Optimismus (OP): Hodnotový nárůst se strategickými růstovými iniciativami a dlouhodobou býčí orientací.
  • Sei (SEI): Sei: býčí trend se specializací na obchodování s digitálními aktivy a rychlý růst ekosystému.
  • Sui (SUI): Potenciální korekce uprostřed volatility, s vyhlídkami na růst, pokud se podaří překonat problémy.
  • Manta Network (MANTA): Odolný růst a optimistický výhled i přes počáteční neúspěchy.

ScapesMania: Nováček na kryptografické scéně

ScapesMania nedávno zazářila v předprodeji a rychle vydělala přes 5 milionů dolarů. Nyní se pozornost soustředí na veřejný prodej, přičemž generální ředitel během nedávného AMA zasedání oznámil, že v březnu proběhne Token Generation Event (TGE).

Veřejný prodej probíhá bez zprostředkovatelů přímo na webových stránkách ScapesMania, což komunitě poskytuje ty nejlepší podmínky. Tento projekt působí na mnohamiliardovém, rostoucím trhu příležitostných her a ví, že na komunitě záleží nejvíce.

Herní ekosystém se nadále rozvíjí a roste vyšším tempem a ve veřejném prodeji je k dispozici pouze 80 milionů tokenů (720 000 USD). Jednejte rychle – zlevněné tokeny mizí jako nikdy předtím.

Čas je důležitý! Přijměte ScapesManii ještě před TGE a získejte šanci podílet se na jejím počátečním úspěchu, který předchází jejímu debutu a potenciálnímu úspěchu. Pospěšte si, jednejte hned!

>>> Veřejný prodej je ŽIVĚ – přihlaste se na oficiálních stránkách! <<<

Katalyzátory růstu společnosti ScapesMania

Za trvalým úspěchem společnosti ScapesMania stojí chytrý marketingový plán po uvedení na trh. Projekt, který je umístěn na předprodejních trackerech a podporován kryptografickými influencery, je připraven na růst.

Držení žetonů ScapesMania je aktivní zapojení, které nabízí výhody jako zpětný odkup žetonů, spalování, sázení a spoustu bonusů. Představte ScapesManii své síti a získejte odměny za doporučení.

Na rozdíl od pomíjivých meme mincí je ScapesMania navržena tak, aby měla trvalou hodnotu a praktické využití. Odolnost tokenu zastiňuje krátkodobý hype méně významných tokenů a memecoinů.

Zajímavost :  Cena bitcoinu stále roste, ale kde jsou noví investoři?

BlockSAFU, špičková bezpečnostní společnost, zkontrolovala a schválila inteligentní smlouvu společnosti ScapesMania. Spojením s vítězem grantu BNB 2023 má ScapesMania nakročeno k ještě většímu úspěchu.

ScapesMania má živou komunitu, která přesahuje 60 tisíc sledujících, a zaznamenává stálý týdenní růst. Společné nadšení kolem projektu tvoří dynamické centrum pro podobně smýšlející nadšence.

Závěrečná výzva: Zajistěte si své místo!

Vzhledem k tomu, že se fond žetonů zmenšuje, může to být vaše poslední příležitost získat ScapesManii před jejím velkolepým debutem. Připojte se ke komunitě držitelů ScapesManie nyní a staňte se svědky cesty $MANIA na Měsíc!

Pokud jste se již zapojili do všeho, co ScapesMania nabízí, je tu pro vás jedinečná příležitost: speciální nabízený kód WLO288. Tato časově omezená nabídka platí pouze po omezenou dobu od vydání článku. Je to vaše nejlepší šance získat bonus 10 % po zadání WLO288 do speciálního pole při placení, takže jednejte rychle, čas běží.

Aptos (APT): Desetiletí slibného růstu a technologického vývoje

Blockchain Aptos se rychle vyvíjí, což dokládá i nadcházející summit ekosystému Aptos, významná událost, na které se sejde více než 35 předních projektů Aptos (APT). Toto sblížení znamená pro komunitu Aptos klíčový okamžik, který ukazuje integraci nového standardu digitálních aktiv Aptosu prostřednictvím NFT Marketplace společnosti OKX a představení MoveSpiders, vzdělávací platformy nabízející rozsáhlé lekce v programovacím jazyce Move. Tyto iniciativy podtrhují závazek společnosti Aptos (APT) podporovat silnou komunitu vývojářů, což dokládá zpráva společnosti Electric Capital o vývojářích, která vyzdvihuje, že společnost Aptos (APT) má největší základnu vývojářů Move mezi řetězci, které nejsou součástí EVM.

Navzdory výkyvům na trhu se společnosti Aptos (APT) podařilo mírně zvýšit objem 24hodinového obchodování, což svědčí o její odolnosti a potenciálu růstu. Při pohledu do budoucna pokrývají cenové předpovědi od roku 2024 do roku 2033 široké spektrum, přičemž prognózy naznačují postupný růst hodnoty tokenu. Minimální, průměrná a maximální cenová prognóza pro rok 2024 činí 14,04 USD, 14,53 USD a 16,67 USD, což vykresluje býčí výhled pro nejbližší období.

Nedávné integrace s předními poskytovateli kryptoanalytických služeb, jako jsou Dune a Nansen, mají za cíl posílit možnosti společnosti Aptos (APT) v oblasti dat na řetězci a zvýšit užitečnost a dostupnost decentralizovaných dat napříč aplikacemi. Tyto strategické kroky jsou součástí širšího úsilí společnosti Aptos (APT) o obohacení jejího ekosystému a posílení webových3 protokolů a projektů. Token Aptos (APT) se však potýká s řadou problémů, včetně významného odblokování tokenu v lednu a očekávaného odblokování v únoru, což vyvolává obavy z možných dopadů na trh.

Optimismus (OP): Nárůst hodnoty a technologické zdatnosti

Optimism (OP), blockchain druhé vrstvy rozšiřující možnosti Etherea, zaznamenává pozoruhodný nárůst svého ekosystému a tržního ocenění. Platforma navržená tak, aby usnadňovala rychlejší a levnější transakce a zároveň využívala bezpečnost Etherea, přilákala digitální aktiva v hodnotě více než 300 milionů dolarů, což podtrhuje její rostoucí přijetí. Tento vzestupný trend je připisován strategickým iniciativám společnosti Optimism (OP), včetně významných upgradů protokolu a partnerství zaměřených na zvýšení efektivity sítě a zapojení vývojářů.

Optimistická (OP) cenová trajektorie je vnímána se směsí krátkodobé neutrality a dlouhodobé býčí orientace. V krátkodobém horizontu se očekává kolísání ceny mezi 2,80 a 3,50 USD, které bude ovlivněno nadcházejícím odblokováním tokenů a potenciálním růstem aktivit DeFi a NFT na platformě. V příštích šesti měsících by podle mírně býčího výhledu mohla cena Optimism (OP) dosáhnout 4 až 5 USD, a to díky zvýšenému využívání a přijetí platformy nad rámec DeFi a NFT. V dlouhodobém horizontu by cena Optimism (OP) mohla potenciálně dosáhnout 8-12 USD, za čímž by stálo široké přijetí jako předního řešení 2. vrstvy, růst aktivit v hlavním proudu kryptoměn a úspěšná implementace roadmapy Optimism (OP).

Zajímavost :  FTX plánuje vrátit zákazníkům veškeré prostředky, obnova kryptoburzy se však nekoná

Závazek společnosti Optimism (OP) k technologickým inovacím je patrný z její nedávné výkonnosti a strategických iniciativ. Platforma zaznamenala nárůst aktivních denních adres a výrazný nárůst příjmů, což svědčí o silném růstu ekosystému a zapojení uživatelů. 

Sei (SEI): Býčí nárůst a rozšíření ekosystému

Síť Sei se vyznačuje jako open-source blockchain první vrstvy, který je složitě navržen tak, aby vyhovoval potřebám obchodování s digitálními aktivy. Tato specializace umožňuje síti Sei Network přímo podporovat decentralizované burzy (DEX) tím, že nabízí vysokou rychlost, nízké poplatky a maximální spolehlivost. Důkazem rychle se rozvíjejícího ekosystému je překročení hranice 1 miliardy transakcí v síti Sei Network, což značí masivní přijetí a růst jejího blockchainu.

Token Sei (SEI) nedávno dosáhl nového historického maxima a překonáním hranice rezistence 0,5 USD ukázal býčí trend, což dokazuje rostoucí atraktivitu tokenu a důvěru trhu. Tento výrazný růstový trend byl podpořen 30% pumpou z klíčové úrovně podpory, což naznačuje silný býčí sentiment v komunitě.

Vzhledem k tomu, že cena Sei (SEI) výrazně roste a síť přitahuje pozornost díky své jedinečné hodnotové nabídce ve finančním sektoru, je růst ekosystému citelný. Metriky v řetězci a zvýšený zájem o futures na Sei (SEI) naznačují býčí výhled pro tuto síť. 

Sui (SUI): Průkopnická síla v ekosystému DeFi i mimo něj

Sui (SUI) nedávno zažila výrazný nárůst ceny, která se zvýšila o 140 % díky kombinovanému vlivu trendů meme mincí a vyprávění o sázkách, které zaujaly trhy. Nicméně s tím, jak narativ o sázkách začíná slábnout a s nástupem umělé inteligence a reálných aktiv (RWA), které se stávají nejnovější senzací, čelí Sui (SUI) potenciální korekci. Trh se připravuje na volatilitu s blížícím se uvolněním 34,62 milionu tokenů Sui (SUI) v hodnotě 53,31 milionu USD v rámci komunitního programu předběžného přístupu. Cílem tohoto kroku je odměnit členy komunity, kteří přispěli k přijetí, stabilitě, bezpečnosti a spolehlivosti ekosystému Sui (SUI) během jeho vývojových fází.

Cena akcie Sui (SUI) se chystá na potenciální korekci, přičemž je pravděpodobné, že se vrátí o 15 % zpět k Fibonacciho úrovni 78,6 % na úrovni 1,31 USD. V případě vážnějšího scénáře by cena mohla klesnout na kritickou Fibonacciho úroveň 61,8 % na 1,05 USD, což by znamenalo pokles o 30 % oproti současné úrovni. Tento výhled podporuje několik technických ukazatelů včetně indexu relativní síly (RSI), který se nachází na úrovních, jež v minulosti předcházely korekcím. Kromě toho ukazatel Awesome Oscillator (AO) a ukazatel konvergence klouzavých průměrů (MACD) naznačují medvědí momentum, což naznačuje potenciální pokles v blízké budoucnosti.

Nejbližší budoucnost společnosti Sui (SUI) představuje směs vyhlídek a výzev. Na jedné straně, pokud býci dokážou sebrat dostatek síly, existuje potenciál, aby cena Sui (SUI) rozšířila svůj střednědobý trend a případně překonala místní vrchol na úrovni 1,65 USD. Dosažení vyššího maxima nad touto úrovní by znehodnotilo medvědí výhled a mohlo by přesunout pozornost k horní hranici rozpětí 2,00 USD. Na druhou stranu očekávaná volatilita trhu v důsledku výrazného odblokování tokenů představuje výzvu. Příliv značného množství tokenů by mohl vyvinout tlak na pokles ceny a otestovat tak odolnost trhu Sui (SUI).

Zajímavost :  I přes propad ceny bitcoinu se stále nacházíme uprostřed byčího trhu, hrozí omezení nabídky

Manta Network (MANTA): Překonávání nepřízně osudu pomocí odolnosti

Společnost Manta Network (MANTA) se nedávno setkala s významnou překážkou, když čelila útoku DDoS (Distributed Denial-of-Service) právě ve chvíli, kdy byl vydán její token Manta Network (MANTA). Navzdory problémům, které zahrnovaly delší než očekávanou dobu výběru a dočasně zpomalenou síť, prokázala síť Manta Network chvályhodnou odolnost. Síť se z útoku rychle zotavila, což dokazuje robustnost a bezpečnostní opatření zavedená k ochraně jejího ekosystému.

Společnost Manta Network (MANTA) udělala po bouřlivém vstupu na burzu pozoruhodné pokroky ve svém vývoji a rozšiřování ekosystému. Klíčem k jejímu oživení a růstu bylo zaměření na strategické regiony, jako je Korea, odkud pochází významné příspěvky k její celkové uzamčené hodnotě (TVL). Síť zaznamenala prudký nárůst aktivity, přičemž plně zředěná tržní kapitalizace dosáhla 3,1 miliardy USD, což značí silnou důvěru investorů a účinnost její technologie Layer 2 při zvyšování ziskových marží a efektivity transakcí.

Strategické manévry a technologický pokrok společnosti Manta Network (MANTA) pozitivně ovlivnily její pozici na trhu a posunuly ji do první desítky žebříčku TVL v protokolech DeFi. Tento úspěch přispěl k býčímu výhledu tokenu Manta Network (MANTA), přičemž odborní analytici předpovídají pokračující vzestupný trend. Očekává se, že cena tokenu, která během jediného týdne zaznamenala výrazný nárůst z 2,32 na 2,94 USD, dosáhne během prvního čtvrtletí roku 2024 hodnoty 3,42 USD. 

Závěr

Kryptografické prostředí prochází významnou proměnou, která je poznamenána problémy, jimž čelí Solana (SOL), a nástupem slibných alternativ. Nedávné potíže Solany (SOL), které se vyznačují poklesem síťové aktivity, zájmu o její sektor NFT a poklesem ceny tokenu a objemu obchodování, odrážejí širší změny na trhu. Naproti tomu projekty jako ScapesMania získávají pozornost jako potenciální náhrada Solany (SOL), a to jak z hlediska působivých ukazatelů růstu, tak i možných výnosů. 

Místo: https://scapesmania.io/

Twitter: https://twitter.com/ScapesMania

Telegram: https://t.me/scapesmania

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. Nejedná se o investiční doporučení. V případě, že i tak využijete poskytnutá reklamní sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO