[Souhrn článků] + V květnu dojde s nejvyšší pravděpodobností k odložení schválení ETF na Ether v USA

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V květnu dojde s nejvyšší pravděpodobností k odložení schválení ETF na Ethereum v USA

Podle nedávné zprávy se očekává, že Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) v USA v květnu zamítne žádosti o ETF na Ethereum. Zpravodajská agentura Reuters informovala, že po nedávných schůzkách s regulátorem američtí emitenti a další společnosti předpokládají zamítavé rozhodnutí. Zdroje, které si údajně přály zůstat v anonymitě kvůli důvěrnosti diskusí, uvedly, že poslední setkání s Komisí byla jednostranná a nedošlo na nich k podrobným diskuzím o navrhovaných produktech. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

25.4.2024 Přehled trhu: Bitcoin zase klesá, zatímco akcie lehce korigují ztráty. Dosáhne zlato 3 000 dolarů za unci?

Bitcoin rostl k 67 000 USD, ale nyní dochází k dalšímu poklesu a zároveň generuje negativní signály k poklesu. Akciové trhy lehce korigují ztráty z minulého týdne. Zlato se podle očekávání propadá v korekci pod 2300 USD za unci a odepisuje 5 procent ceny.

Velká analýza: Otřesy na kryptoměnovém a akciovém trhu – akcie smazaly zisky z letošního roku

Zajímavost :  O poskytnutí financií na podporu umenia bude po novom rozhodovať rada fondu. Väčšinu z nej bude menovať Šimkovičová

V dalším streamu si zase po delší době uděláme pořádnou analýzu cenových grafů pro vybrané trhy. Chtěl bych dnes stihnout kromě bitcoinu a některých altcoinů i akciové indexy, technologické akcie, čínské akcie, zlato a těžaře. Je toho opravdu hodně, tak doufám, že toho stihneme co nejvíce.

Trhy pod lupou: Akciové trhy prakticky smazaly letošní zisky. Je konec růstu akcií a bude pokles pokračovat?

Prakticky od konce loňského roku čekáme na korekci. Trhy však jako vždy překvapily v tom, jakým způsobem má tato korekce probíhat. Osobně jsem si představoval, že na posledním nebo nadcházejícím zasedání šéf Fedu Jerome Powell oznámí, že letos sazby nesníží, na což trhy zareagují rázným propadem.

Akciové trhy zaznamenaly největší ztrátu od roku 2022. Je to konec dalšího býčího trendu na akciích?

Akciový trh v posledních týdnech začal zaznamenávat postupně ztráty. I ty největší technologické akcie, které byly dlouho „držáky“, se nakonec začaly též sunout dolů. Což s sebou minulý týden stáhlo celé akciové indexy. Tím na akciový trh udeřil nejvíce agresivní prodejní tlak za poslední rok. Je to proto důvod k obavám či dokonce ke stáhnutí se z trhu?

Akcie Nvidia vs. Bitcoin, která investice bude z dlouhodobého hlediska dominovat?

Zajímavost :  Informácie by mal poskytovať len ten, kto má poverenie, hovorí lekárka. Verme správam iba z overených zdrojov

Akcie společnosti Nvidia a Bitcoin jsou dvě aktiva, která v prostředí investičních příležitostí vynikají svým potenciálem a volatilitou.

Kryptoměny a kryptofirmy

El Salvador: Hackeři zveřejnili kód státní bitcoinové peněženky

Po zveřejnění celé databáze uživatelů Chivo na začátku dubna hackerská skupina CiberInteligenciaSV zveřejnila i zdrojový kód této státní bitcoinové peněženky.

Zlato jsou podle miliardáře Raye Dalia dobré peníze, slouží jako pojistka proti inflaci

Miliardář a investor Ray Dalio měl v posledních několika letech smíšený vztah k americkému dolaru. Zdá se, že opět vyjadřuje pochybnosti o zdraví USD.

Kaiko: Tradiční aktiva selhávají, zatímco Bitcoin se setkává s uznáním jako bezpečný přístav

V době globálních ekonomických nepokojů tradiční aktiva jako americké státní dluhopisy zklamaly investory, zatímco Bitcoin se snaží prosadit jako bezpečný přístav, ale prozatím s nejednoznačnými výsledky.

Bitcoinoví těžaři neprodávají svůj bitcoin, cena bitcoinu již možná zaznamenala dno

Dno ceny bitcoinu může být již za námi, a to na základě úrovně ziskovosti velkých držitelů BTC a vzorců technických grafů.

Jaká bude cena bitcoinu při dalším halvingu v roce 2028?

Podle odborníků by cena bitcoinu mohla do roku 2028 překročit 200 000 dolarů. Stále však přetrvávají obavy ohledně bezpečnosti sítě a ziskovosti těžařů.

Cenová predikce Solany aneb přijde nové ATH?

Zajímavost :  Ceny altcoinů budou stoupat, cena bitcoinu se dostává na stabilní úrovně

Token Solany (SOL) za posledních 24 hodin posílil o skromných 0,43 % na 158 USD, což znamená 21% růst za posledních týden. Z doby před 30 dny tak vidíme pokles o cca 10 procent. Pokud však porovnáme aktuální cenu s cenou před rokem, jsme svědky impozantního 600% růstu.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO