Společnost IOHK měla „tajné setkání“ na Zanzibaru

Tým Input Output Hong Kong, vývojářské studio stojící za blockchainovým řešením Cardano (ADA), se setkal s vysokými představiteli Zanzibaru, ostrovní autonomní oblasti Tanzanie, která se nachází na stejnojmenném souostroví.

Od rybářských lodí po digitální infrastrukturu

World Mobile Team, průkopnická síť zaměřená na propojení blockchainu a telekomunikačních řešení, sdílela krátké video ze svého setkání s IOHK na Zanzibaru.

Začátkem října 2021 oba týmy ostrov navštívily, aby viděly proces digitální transformace a prodiskutovaly strategie ke zlepšení sociálního rozvoje občanů Tanzanie.

Zajímavost :  Audit v těžební firmě OKD ukázal podezřelé smlouvy za stovky milionů korun

Generální ředitel a zakladatel IOHK Charles Hoskinson sám zkontroloval instalaci telekomunikační stanice a modulu solární baterie. Mluvil také s řadou místních ministrů.

Při diskuzi o rozhodnutí místních úřadů a nevládních organizací poskytnout rybářům jejich vlastní lodě Hoskinson zdůraznil, že pokud jde o „rozhodnutí pro každého“, úsilí této kampaně je v souladu s tím, co dělá IOHK.

Cardano (ADA) posiluje své pozice v Africe

Hoskinson také uvedl, že takové programy mohou vyvolat transformaci obchodních modelů a celého způsobu života místních obyvatel:

„Můžete hovořit o myšlence, že telekomunikační infrastruktura může vlastně svým používáním patřit uživatelům. Stejně jako transformace Havaje, transformace Švýcarska, Singapuru a Hong Kongu.“

Zakladatel Cardana se právě vrátil ze svého afrického turné. Setkal se s několika prezidenty a představil jim ekonomiku Web3.

Zajímavost :  Bubny i Výstaviště v novém. Podívejte se na další vizualizace rychlodráhy na Ruzyni

Afrika nabízí nové možnosti bez regulačního rámce

Cardano hodlá převzít vedení v prostoru DeFi rozvojem partnerství na africkém kontinentu.

Podle Hoskinsona chybí produktům DeFi významná zákaznická základna, která nemůže být vytvořena na Západě kvůli těžkopádnému regulačnímu prostředí.

Naopak, rozvojové země nabízejí mnohem flexibilnější regulační rámec, který usnadňuje kryptoměnové inovace.

Závěr

Afrika je pro Cardano (ADA) jednou z nejdůležitějších oblastí zájmu. Jeho řešení mohou pomoci při vytváření levné a transparentní platební infrastruktury pro nebankovní společnosti.

Zajímavost :  BIS: Koronavirová opatření narušila plány ruské diplomacie a tajných služeb v Česku

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO