T-Mobile dá na léto neomezená data bez doplatku

Operátor T-Mobile nabídne svým zákazníkům přes léto neomezená data bez příplatku. Balíček s názvem Sportovní léto půjde aktivovat od 18. června přes aplikaci Můj T-Mobile. Neomezená data bude operátor poskytovat do konce srpna bez omezování rychlosti stahování.

Balíček si mohou aktivovat lidé s tarify, předplacenými kartami i koncoví uživatelé zákazníků s rámcovou smlouvou (tedy například ti, kdo mají volání od své firmy).

Tarifní zákazníci včetně drobných podnikatelů si mohou aktivovat balíček ke kterémukoliv z používaných tarifů. Koncoví uživatelé firemních zákazníků potřebují aktivní datový balíček Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB. Uživatelé předplacených karet pak musí mít na své Twist kartě aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček.

Zajímavost :  Nový rozsudek v kauze reklam u dálnic. Bývalí zástupci ŘSD dostali podmínky

„Strávili jsme půl druhého roku v online prostředí a naše děti v intenzivní společnosti displejů a obrazovek. Proto jsme se rozhodli Českou republiku vyzvat k aktivitě. S neomezenými daty můžeme v létě všichni sportovat, ukládat si nebo sdílet data o našich aktivitách, a zároveň nám neunikne žádné z našich olympijských želízek,” říká Michal Podlucký, ředitel segmentu rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile Czech Republic.

Balíček neomezených dat bude fungovat i v rámci vycestování do zemí Evropské unie. Spotřeba dat tam ale bude omezena: pro rezidentní zákazníky a firmy na 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet na 4,26 GB.

Zajímavost :  Imperial News – Nervozita na kryptoměnách pokračuje, akcie u rekordních úrovní!

Konkurenční operátor Vodafone na začátku června představil nové tarify s neomezenými daty. Základní neomezený balíček nyní u něj začíná na 799 korunách. T-Mobile začíná na 1075 korunách a O2 na 1099 korunách.

Jiří Hovorka

Autor článku Jiří Hovorka

O osobních financích píše od roku 2009. Začínal v Měšci, pak se stejným tématům věnoval v Aktuálně.cz, po sloučení s vydavatelstvím Economia se jeho texty objevovaly i v Hospodářských novinách. Dlouhodobě se věnuje důchodům,… Další články autora.

Vytisknout

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO