Tone Vays říká, že dosažení 100 000 $ za BTC do konce roku je nepravděpodobné

Krypto influencer a trader Tone Vays upravil svou predikci. Nyní říká, že je malá šance, že Bitcoin (BTC) do konce roku vzroste o více než 75 %, aby dosáhl cíle laserových očí.

Tone Vays letos moon nečeká

Zhruba 116 000 odběratelům na svém YouTube kanálu Tone Vays vzkázal, že nečeká velkou cenovou rally do konce roku. Bitcoin podle něj v závěru posledního čtvrtletí nepoletí „to the moon“ podobně, jako k tomu došlo koncem roku 2020 nebo 2017.

Analytik dále prozradil, že i když je podle něj nepravděpodobné, že Bitcoin v roce 2021 stoupne nad cenu 100 000 dolarů, stále věří, že to určitě není nemožné zcela. Tento kulatý cíl, mnohokrát citovaný držiteli laserových očí na Twitteru, by mohl být dosažen během prvních tří měsíců roku 2022.

Tone Vays uvádí:

Zajímavost :  ČEZ ESCO kupuje firmu Capexus, která navrhuje kancelářské prostory

„A i když bych byl stále rád, kdyby bitcoiny do konce roku prolomily oblast 100 000 dolarů, v tuto chvíli se to zdá nepravděpodobné. Ale 1. čtvrtletí 2022 je naprosto rozumné pro prolomení hranice 100 000 $.“

Dlouhodobě bullish

V době přápravy článku se Bitcoin po korekci obchoduje za cca 56 600 dolarů za minci. Zkušený obchodník s kryptoměnami říká, že pokud se Bitcoinu podaří vyšplhat nad 50denní klouzavý průměr, pak by se vlajková loď kryptoměn mohla vzpamatovat.

„Očekávám, že toto uzavření ceny Bitcoinu těsně pod 50denním klouzavým průměrem bude odmítnutím. Už to působí jako odmítnutí. Ale pokud se vrátíme k tomuto [50dennímu] klouzavému průměru v krátkém časovém období a v denním měřítku – během několika týdnů – očekával bych, že se prolomí směrem vzhůru.“

Pravděpodobnější je podle něj však spirála dolů. I když je Vays dlouhodobě bullish, říká, že z krátkodobějšího pohledu můžeme jít ještě dolů. Sražení ceny na nové minimum „zní nešťastně, ale toto je momentálně pravděpodobnější cesta,“ dodal.

Závěr

Známý bitcoinový býk a krypto influencer Tone Vays nevidí velkou šanci na dosažení psychologické hranice 100 tisíc dolarů za Bitcoin do konce roku. Uvedl to ve svém nedávném videu, které dosud vidělo asi 8 500 lidí.

Zajímavost :  Autobazary nemají co prodávat. Ojeté vozy dochází a rychle zdražují

Pozor: Článek není finanční radou. Obchodování kryptoměn je spojeno s rizikem, vždy proto jednejte na základě vlastní analýzy.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO