V Liberci se střílelo. Žena podlehla zraněním na místě, podle Primy zemřel i muž

“Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem,” uvedl Georgiev. “Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum,” řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici dnes odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zajímavost :  Jak funguje trik na bankomatech ? Pozor ( DCC )

Prostřednictvím linky 158 přijali policisté oznámení o střelbě zhruba v 16:15. “Operační důstojník na místo události okamžitě vyslal několik policejních hlídek, mimo jiné také prvosledové jednotky, tzv. AMOK a psovody. Po příjezdu na místo jsme okamžitě zajistili okolí místa činu a provedli nezbytné úkony související s bezpečností v bezprostředním okolí,” uvedl mluvčí krajské policie Vojtěch Robovský. Okolnosti střelby a také důvody, proč se střílelo, vyšetřují stále na místě policisté. Další podrobnosti k případu policie poskytne zřejmě v pondělí.

Zajímavost :  Podvod: Stránka láká spotřebitele k zázračnému zbohatnutí na kryptoměnách (btsystemos.com )

TADY může BÝT vaše REKLAMAVíce ke čtení najdete zde číst více

Sdílet povoleno.

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO