VanEck do hodiny po schválení SEC vypustil novou reklamu na Ethereum ETF

Společnost VanEck uvedla novou reklamu zaměřenou na Ethereum ETF jen 30 minut poté, co SEC schválila návrhy 19b-4 pro spotová ETF.

Správce aktiv VanEck rychle oslavil svůj nově schválený fond Ethereum ETF uměleckou 37sekundovou reklamou. Ta diváky nabádá, aby vstoupili do éteru.

Společnost VanEck zveřejnila svůj reklamní spot na platformě X, zhruba 30 minut poté, co Komise pro cenné papíry a burzy schválila jeho podání 19b-4 pro spotové Ethereum ETF. VanEck podala svou žádost vedle společností BlackRock, Fidelity, Grayscale, Franklin Templeton, ARK 21Shares, Invesco Galaxy a Bitwise.

Zajímavost :  Inflace neklesá podle očekávání a kazí tak plány Fedu na snížení sazby

SEC ještě musí schválit podání S-1 každého ETF, aby se s ním mohlo začít obchodovat. Podle analytiků to může trvat až několik měsíců.

„Mohlo by to být palivo pro méně centralizovanou a otevřenou ekonomiku? Ptá se reklama společnosti VanEck. „Čím by Ethereum mohlo být? To záleží na vás a na nás.

Na reklamu se můžete podívat zde:

Zdroj: x.com

Reakce na reklamu byly převážně pozitivní. Provozní šéf Yield Guild Games Colin Goltra řekl, že reklama je d*prdele fakt dobrá.

„Dnes boomers poprvé objevují smart kontrakty a uvědomují si, že krypto může být víc než digitální zlato,” napsal Mav.

Zajímavost :  Celé Slovensko je na nohách. Na školách nahlásili bomby, polícia preveruje situáciu

Andrew Thurman mezitím napsal, že VanEck vytvořilo reklamu pro „vašeho kamaráda z baru, který si vzal příliš mnoho houbiček a rok žil v jurtě.

V současné době ostatní správci aktiv, kteří obdrželi schválení 19b-4, reklamy nezveřejnili, pouze Grayscale a Bitwise potvrdili schválení na X.

Investujte do bitcoinových ETF na platformě XTB

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO