[Večerní souhrn článků] • Analytik: Bitcoin naznačuje, že cena může do října vzrůst o 30 % • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik: Bitcoin naznačuje, že cena může do října vzrůst o 30 %

Poslední růst zvyšuje podle analýzy by cena bitcoinu mohla do října letošního roku vzrůst o více než 30 %. Jádrem býčího argumentu je údajně technický vzorec zvaný dvojité dno Adama a Evy. Podle analytika se vzor Adam a Eva vyřeší poté, co se cena prolomí nad linii odporu. Další informace naleznete v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin zažívá pomalé oživení • a další články

Analýzy a trhy

YouTube video

08.07.22 Analýza BTC/USD – Máme brzký průraz z obratové struktury

Bitcoin (BTC) nám v noci prorazil z potenciální obratové struktury, která se na trhu konstruovala pár týdnů. Což jsem upřímně nečekal tak brzo a proto jsem ve včerejším streamu varoval, že se v té struktuře můžeme ještě klidně dva týdny plácat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Sociální média jsou “hlavním bolestivým místem Webu3”

Díky sociálním médiím se počet phishingových útoků více než zdvojnásobil. Většina zaznamenaných phishingových útoků byla provedena na platformách sociálních médií, které nemají funkce pro ověření účtu.

Americké ministerstvo financí zveřejnilo přehled o globální regulaci kryptoměn

Zajímavost :  Hacker získal 1,08 milionu dolarů ze společnosti Audius po přijetí škodlivého návrhu

Byl vydán první přehled o spolupráci americké vlády s mezinárodními regulátory na regulaci kryptoměn.

Coinbase usiluje o další expanzi do Evropy

Populární kryptoměnová burza Coinbase se podle nedávného prohlášení snaží získat regulační souhlas ve více evropských zemích. Podle viceprezidenta Nana Murugesan chce burza rozšířit svou přítomnost na kontinentu.

Společnost Banking Circle regulovaná EU přijímá stablecoiny USDC

Banking Circle, evropská banka zaměřená na přeshraniční platby, přijímá hlavní stablecoiny vázané na americký dolar pro platební koleje.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Blackrock oznamuje spuštění Bitcoin Trust, cena kryptoměny rostla na 25 000 USD • a další články

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |