[Večerní souhrn článků] • Argo Blockchain prodal více BTC, než kolik vytěžil • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Argo Blockchain prodal více BTC, než kolik vytěžil

Britská kryptoměnová společnost zabývající se těžbou bitcoinu podle nejnovějšího oznámení firmy vytěžila za minulý měsíc 179 BTC. Ve stejném měsici však společnost prodala 637 BTC za přibližnou cenu okolo 24 500 USD. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Na trhu se rýsují obratové struktury – FOMC minutes

Bitcoin (BTC) a altcoiny začínají rýsovat struktury, které skutečně začínají připomínat obratové struktury. Což zase zvyšuje šance, že trh s krypto aktivy se dočká plnohodnotné bearmarket rally, která na cenovém grafu tolik chybí.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Cristiano Ronaldo začal spolupracovat s kryptoburzou Binance • a další články

07.07.22 Analýza Altcoin Index – Chystá se altcoinový trh na obrat?

Altcoin index reprezentuje větší koš několika krypto aktiv pro altcoinový trh. Takže se na uvedený trh podíváme a zhodnotíme. Neboť se tu něco vcelku solidního i rýsuje. Jinak včera večer vyšlo FOMC minutes. Pokud jste mé středeční shrnutí nečetli, doporučuji si to přečíst. Jelikož je to důležité pro kontext.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Reddit vydává avatary založené na blockchainu, jen jim neříkejte NFT

Reddit vydává sérii limitované edice avatarů založených na blockchainu, které vytvořili nezávislí umělci. Nenazývá je ale nezaměnitelnými tokeny (NFT).

Hardwarové kryptoměnové peněženky jdou na dračku i přes krizi na trhu kryptoměn

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Závodní tým GT podporovaný Lamborhini oznámil partnerství s platformou pro NFT • a další články

Prodeje hardwarových kryptopeněženek rostou s tím, jak vlastníci kryptoměn stahují své coiny a tokeny z centralizovaných burz.

Jordan Belfort: Investoři do bitcoinu budou po třech letech profitovat

Jordan Belfort, burzovní makléř známější spíše jako Vlk z Wall Street v nedávném rozhovoru poradil investorům, aby se na bitcoiny dívali jako na dlouhodobou investici.

Nová hromadná žaloba míří na společnost Solana Labs

Solana Labs, subjekt stojící za blockchainem, je terčem nové hromadné žaloby podané u kalifornského soudu.

Co je opce? A jak se obchoduje?

Opce představují velmi významné derivátové instrumenty řadící se mezi termínové obchody, které se používají jednak ke spekulaci a jednak k hedgingu. Nejedná se ovšem o jednoduchý derivát k efektivním spekulacím.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  Hacker získal 1,08 milionu dolarů ze společnosti Audius po přijetí škodlivého návrhu

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |