[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes atakoval hranici 20 000 USD, ETH se dostalo na 1 000 USD • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dnes atakoval hranici 20 000 USD, ETH se dostalo na 1 000 USD

Cena kryptoměn dnes opět pokračovala v poklesu. Bitcoin se během dnešního poklesu dostal až na kritickou hranici 20 000 USD, ETH klesla k úrovni 1 000 amerických dolarů. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 21 033 USD, cena ETH 1 103 dle KMC. Více informací v našich pravidelných technických analýzách.

Analýzy a trhy

YouTube video

15.06.22 Analýza BTC/USD – Bitcoin a dnešní Fed, jedním vrzem na 12K?

Bitcoin (BTC) se prozatím moc k odrazu nemá. Dokonce příliš nepomohl ani 200týdenní klouzavý průměr, který bitcoin zdánlivě prorazil. Respektive musíme mít týdenní close právě pod tímto klouzákem, abychom to měli potvrzené.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Průzkum: Kryptoměny jsou mezi mileniály populárnější než podílové fondy • a další články

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hertzbleed – zranitelnost čipů Intel a AMD

Výzkumníci objevili v centrálních procesorech (CPU) společností Intel a AMD zranitelnost “Hertzbleed”, kterou mohou záškodníci využít k přístupu ke kryptografickým klíčům.

Jak snížit stres a negativní emoce při investování do Bitcoinu [Strategie]

Možná vás nedávný propad trhu nenechal klidnými, ale ani v bull marketu není investování do Bitcoinu jednoduchá činnost. Může to být naopak pěkně stresující. Proto se v tomto článku zaměříme na několik metod a zásad, kterými můžete své emoce udržet na uzdě a zároveň zapracovat na své strategii.

Arthur Hayes: Pokud bitcoin prolomí 20 000 USD, očekávejte masivní výprodej

Bývalý generální ředitel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes během včerejší série příspěvků na Twitteru analyzoval vývoj bitcoinu a dalších kryptoměn. Tvrdí, že pokud bitcoin padne pod hranici 20 000 amerických dolarů, nastane masivní výprodej. Co dalšího prohlásil Arthur Hayes?

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • New York pravděpodobně zakáže těžbu bitcoinu • a další články

Krypto firmy propustily za poslední dva měsíce více než 1500 lidí

Krypto společnosti propustily za poslední dva měsíce více než 1500 lidí, a to hlavně kvůli obavám z dalších poklesů.

Podle těchto ukazatelů je dno na bitcoinu už blízko

Zdá se, že bitcoin vstoupil do historické nákupní zóny poté, co během posledních sedmi měsíců klesl o téměř 70 %. Včera se pak BTC dostal až na hodnotu 20 800 dolarů. Několik technických ukazatelů ovšem naznačuje, že by se primární kryptoměna mohla blížit ke svému dnu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  Podpora Elona Muska pro dogecoin po žalobě za 258 miliard dolarů sílí

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |