[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosáhl nového cenového maxima • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dosáhl nového cenového maxima

Cena nejdůležitější kryptoměny světa dnes dosáhla nového cenového maxima poté, když během několika minut vzrostla cena o více než 2 000 amerických dolarů. Skok ceny BTC vzrostl v dobu, kdy inflace ve Spojených státech amerických dosáhla 30letého maxima. [1]

Analýzy a trhy

Meziroční inflace v ČR 5,8 %, USA hlásí 6,2 % – předzvěst období vysokých úrokových sazeb?

Na dnešní den jsem netrpělivě čekal. Byla totiž zveřejněna tuzemská meziroční inflacea ze Spojených států. Jak jsem psal v komentáři na rekordní zvýšení úrokových sazeb ze strany ČNB, bylo jasné, že tuzemská centrální banka očekává drastický růst cen. Pro nás z toho každopádně vychází několik implikací.

Zajímavost :  19.11.21 [Přehled trhu + BTC ] Panic sell k 50 000 USD?!

10.11.21 Technická analýza BTC/USD – potenciální ending diagonal?

Bitcoin (BTC) zastavil svůj postup. Nedošlo sice vyloženě k obratu, ale cenový růst se zase zastavil. To není dobré, protože trh potřebuje zrovna nutně postupovat vpřed.

10.11.21 [Přehled trhu + BTC] Bitcoin na historickém maximu!

Víkend na Bitcoinu odhalil plány pro příští týden. Současný kurz se pohybuje na maximu 68 550 USD!

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

DeFi nabízí příležitosti, ale potřebuje lepší dodržování předpisů

Caroline Crenshaw, Komisařka Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), se domnívá, že DeFi má potenciál, ale je třeba řešit transparentnost a pseudonymitu.

Zajímavost :  Bitcoin live stream – donutí inflace Fed přitvrdit? Jak moc je Bitcoin a akciový trh v ohrožení?

Investoři očekávají, že Polkadot poroste – aukce parachainů snižují množsví DOT v oběhu

Cena kryptoměny Polkadot se tlačí vzhůru a investoři očekávají, že probíhající aukce parachainů Polkadot pošlou na trajektorii, která odráží průlom Kusamy v roce 2020.

Španělsko se chystá na spuštění bitcoinového ETF

Bitcoinové ETF se staly velkým hitem, zejména od uvedení prvního futures ve Spojených státech amerických. V reakci na prvotní úspěch španělská finanční společnost Banco Santander se chystá uvolnit svůj vlastní bitcoinový burzovně obchodovaný fond (ETF).

Studie: 58 % vývojářů videoher již blockchain používá

Nová studie ze Spojeného království odhalila, že většina herních studií již začala zkoumat technologii blockchainu pro své připravované tituly.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  [Odpolední zprávy] • CryptoCom se stává první kryptoburzou, která splňuje standardy SOC 2 • a další články

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO