[Večerní souhrn článků] • Bitcoin riskuje další velký propad • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin riskuje další propad

Podle Cointelegraph riskuje největší kryptoměna propad na 29 000 amerických dolarů. Bitcoin ztratil býčí tempo při otevření Wall Street, když akcie US čelily dalšímu retracementu. V době psaní zprávy se cena propadla o více než 6 % na 30 098 USD dle KMC. Více informací v našich pravidelných technických analýzách.[1]

Analýzy a trhy

YouTube video

01.06.22 Analýza BTC/USD – Měsíční close za námi, co přijde teď?

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes atakoval hranici 20 000 USD, ETH se dostalo na 1 000 USD • a další články

Bitcoin (BTC) završil měsíc květen, díky čemuž jsme získali konečnou podobu měsíční svíce. O tom jsme téměř celý týden mluvili, protože právě finální podoba měsíčního close je pro nás klíčová.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tiskárna peněz Fedu zařadí zpátečku: Co to znamená pro kryptoměny?

Federální rezervní systém (Fed) zahajuje proces snižování své rozvahy ve výši 9 bilionů dolarů, která se v posledních letech rozrostla, v rámci kroku zvaného kvantitativní utahování (QT).

Instituce, které nakoupily v prosinci 2020, stále drží bitcoiny

Nejnovější data společnosti CryptoQuant.com uvádějí, že institucionální investoři, kteří v prosinci 2020 nakoupili bitcoiny na kryptoměnové burze Coinbase, stále drží kryptoměnu ve svém portfoliu. Co dalšího uvádějí data CryptoQuant?

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Jihokorejské kryptoburzy stahují Litecoin • a další články

Vývoj CBDC je zbytečný a mohl by přinést více škody než užitku

V poslední době se několik centrálních bank snaží vyvinout digitální měnu centrální banky (CBDC), která by řešila omezení fiat měn a to zejména v oblasti přeshraničních plateb. Společnost Circle, emitent stablecoinu USDC, však uvedla, že vývoj CBDC je zbytečný a mohl by přinést více škody než užitku.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • New York pravděpodobně zakáže těžbu bitcoinu • a další články

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |