[Večerní souhrn článků] • Bitcoin riskuje nová minima • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin riskuje nová minima

Podle některých analytiků je podpora bitcoinu velmi slabá. Analytik z Cointelegraph varuje na možný pokles, když bývalý generální ředitel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes ohlásil začátek fiat měny s paritou USD/EUR. Bitcoin nedokázal v posledních dnech získat zpět své ztráty. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

11.07.22 Analýza BTC/USD – Sentiment se lepší, risk on se blíží?

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Changpeng Zhao jednal s prezidentem Středoafrické republiky o přijetí kryptoměn • a další články

Bitcoin (BTC) neměl ke konci týdne příliš štěstí, protože přišlo rychlé zamítnutí v těsné blízkosti dynamické rezistence. S tím se ale víceméně počítalo. Jakmile se kurz dostane k velmi relevantnímu S/R levelu, většinou reaguje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

8 osvědčených tipů proti stresu – s námi tento souboj vyhrajete!

Dokonce i mladí lidé jsou často vystaveni značnému množství stresu. Proto si v tomto článku představíme 8 osvědčených rad, které vám pomohou stresu čelit. Tento souboj vyhrajete!

Keňa se stala lídrem v adopci kryptoměn

Podle nejnovější zprávy provedené Organizací spojených národů (OSN) vlastní 8,5 % keňské populace nějaké kryptoměny. Podle studie je Keňa lídrem v adopci kryptoměn v Africe. Co dalšího zjistil výzkum OSN?

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Rusko plánuje zavést digitální rubl ve všech bankách již v roce 2024 • a další články

Shiba Inu je připravena k zotavení, ekosystém zvažuje zavedení stablecoinu do koncem roku

Shiba Inu se možná připravuje na růst, jelikož oznamila plán na spuštění stablecoinu pro svůj ekosystém do konce tohoto roku.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Cristiano Ronaldo začal spolupracovat s kryptoburzou Binance • a další články