[Večerní souhrn článků] • Bitcoin se dostal na 20 700 USD poté, co Powell hovořil o zvýšení sazeb  • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin se dostal na 20 700 USD poté, co Powell hovořil o zvýšení sazeb 

Cena bitcoinu dnes vzrostla na hranici 20 700 amerických dolarů poté, předseda Fedu Jerome Powell hovořil o možnosti zvýšení sazeb. Vyjádření Jerome Powella nepřineslo žádný nový pohled na přístup centránlí banky ke zkrocení vysoké inflace. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

22.06.22 Analýza BTC/USD – Korektivní pohyb v rámci krátkého růstu

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin se propadl o více než 10 %, ostatní kryptoměny následovaly pád • a další články

Bitcoin (BTC) zrovna dělá korektivní pohyb v rámci prozatím malého cenového růstu. Alespoň to tedy v těchto chvílích na korekci předešlého růstu vypadá. V každém případě je to stále dost slabota.

CFD obchodování – Co to je?

CFD obchodování je poměrně novou formou, jak spekulovat na budoucí cenu podkladového aktiva. Contracts for difference (CFD) jsou totiž relativně mladým instrumentem, který se datuje teprve do 90. let minulého století.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Ústa čínské komunistické strany varují, že bitcoin se může zhroutit na nulu

Deník Economic Daily, obchodní noviny přímo kontrolované Komunistickou stranou Číny, varoval, že cena bitcoinu se může zhroutit na nulu, píše South China Morning Post.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Ministr financí Salvadoru: Země neutrpěla žádné ztráty kvůli poklesu ceny • a další články

Komisařka SEC říká, že drsné podmínky na kryptotrhu povedou k silnějšímu průmyslu

Po kolapsu TerraUSD a rozhodnutí Celsia zmrazit výběry se tržní ceny drasticky snížily. Cena bitcoinu je nyní 20 800 USD, což je nejníže od prosince 2020.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Brunell: Současný krach kryptotrhu může hrát ve prospěch bitcoinu • a další články

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |