[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zažívá pomalé oživení • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zažívá pomalé oživení

Největší kryptoměna světa v posledních dnech zažívá pomalé zotavení. Zatímco před týdnem se bitcoin pohyboval okolo 28 000 USD, nyní se cena vyšplhala nad 32 000 USD. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 32 016 USD dle KMC. Více informací v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Zajímavost :  Shitcoinová sezóna za námi? Tvorba tokenů ERC-20 klesla za měsíc o 39 %

Analýzy a trhy

YouTube video

31.05.22 Analýza BTC/USD – První slušné denní close, signál k růstu?

Bitcoin (BTC) má po dlouhé době první příznivé denní close. Respektive příznivou podobu denní svíce, která je impulsního charakteru. Jak jsem upozorňoval ve včerejší textové analýze a nedělní video analýze, pro nás bylo nesmírně důležité, abychom se dostali minimálně nad 31 500 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

ECB: Každá desátá domácnost v eurozóně vlastní kryptoměny

Evropská centrální banka (ECB) před pár dny zveřejnila průzkum spotřebitelských očekávání, ve kterém zjistila, že každá desátá domácnost v zemích eurozóny vlastní alespoň nějaké kryptoměny. Co dalšího se uvádí v nedávno zveřejněné studii ECB?

Zajímavost :  Podpora Elona Muska pro dogecoin po žalobě za 258 miliard dolarů sílí

80 000 bitcoinů vržených na trh společností LFG (Terra) hladové subjekty ochotně vykoupily

Společnost Luna Foundation Guard (LFG) prodala během neúspěšného pokusu zastavit kolaps svého nativního tokenu LUNA a algoritmického stablecoinu UST, téměř celou svou bitcoinovou rezervu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět zažívá příliv institucionálních investorů • a další články

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |