[Večerní souhrn článků] • Býci vkládají naděje do překlopení hranice 32 000 USD za BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Býci vkládají naděje do překlopení hranice 32 000 USD za BTC

Největší kryptoměna světa 31. května překonala hranici 32 000 USD. Tuto úroveň nyní vyhlížejí býci. Analytici také vyhlížejí páteční vypršení opcí na bitcoinu v hodnotě 800 milionů amerických dolarů. Více informací naleznete v našich pravidelných technických analýzách či nejnovějším streamu. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Na co BTC a ostatní trhy čekají?

Bitcoin se pořád drží dosti při zemi a pospolu s tím i altcoiny. Nicméně jednotlivé akciové tituly se nám začínají postupně zvedat. Index na to příliš nevypadají, ale akcie jsou dle mne připravené na bearmarket rally. V současnosti bych si dovolil říct, že trhy nejspíš čekají na nový makro fundament, který přijde zítra.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Crypto.com integruje službu Google Pay • a další články

09.06.22 Analýza BNB/USD – Medvědům dochází dech

Binance coin (BNB) se do poloviny května propadlo od svého historického maxima o zhruba 67 %. Nyní máme téměř polovinu června a a stále se nacházíme blízko lokálního tržního minima. Když to vezmeme v nějakém širším kontextu, očekáváme, že v dohledné době přijde bearmarket rally.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hacker ukradl 20 milionů tokenů OP po chybě v adrese

Hacker ukradl 20 milionů tokenů OP v hodnotě asi 35 milionů dolarů po chybě v adrese, která měla být zaslána tvůrci trhu Wintermute. Útočník již jeden milion těchto tokenů prodal.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes atakoval hranici 20 000 USD, ETH se dostalo na 1 000 USD • a další články

Většina kryptoměn jsou cenné papíry! Gillibrandová a Lummisová otáčejí

Senátorky Cynthia Lummisová a Kristen Gillbrandová po rozhovorech s předsedou SEC Garry Genslerem říkají, že většina kryptoměn bude spadat pod SEC.

PayPal umožňuje výběr bitcoinu a etherea

Platební gigant PayPal umožnil uživatelům aplikace výběr bitcoinu a etherea do osobních peněženek. Co dalšího umožňuje platební aplikace platebního gigantu?

Binance rozdává zdarma tokeny SHIB novým uživatelům

Burza Binance oznámila propagační nabídku „Binance learn and stake“ pro nové uživatele, která jim umožňuje získat zdarma tokeny Shiba Inu (SHIB).

Michael Saylor: Bitcoin na nulu nepůjde, takže půjde na 1 milion dolarů

Generální ředitel společnosti MicroStrategy a velký fanoušek kryptoměn je i nadále nakloněn bitcoinu, protože podobnou síť nelze vytvořit, ani kdybyste měli k dispozici 500 miliard dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin zažívá pomalé oživení • a další články

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |