[Večerní souhrn článků] • Cena 32 000 USD za bitcoiny by mohla zvrátit vývoj • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena 32 000 USD za bitcoiny by mohla zvrátit vývoj

Podle analytika Jamieho Fahyho cena bitcoinu ztratila hybnou sílu, která ji koncem května posunula nad hranici 32 000 USD. Vypršení platnosti opcí tento týden by mohlo býkům pomoci znovu získat klíčovou cenovou hladinu. Analytik považuje hranici 32 000 amerických dolarů za důležitou pro budoucí vývoj. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Bearmarket rally na BTC

Zajímavost :  Shitcoinová sezóna za námi? Tvorba tokenů ERC-20 klesla za měsíc o 39 %

Bitcoin (BTC) v samotném finále měsíce května slušně povyrostl, díky čemuž měsíční svíce zavřela v podobě, která je alespoň trochu uspokojivá. Nicméně pořád viselo ve vzduchu, že bitcoin může v dohledné době otestovat lokální tržní minima.

02.06.22 Analýza BTC/USD – (Ne)překvapivý výplach

Bitcoin (BTC) nakonec udělal přesně tu pakárnu, před kterou jsem varoval. Po měsíčním close se trh zkrátka vylil, což je v podstatě signál k otestování nižších cenových úrovní. Respektive otestování dosavadního tržního minima.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejoblíbenější kryptoměny používané v online kasinech v roce 2022

Kryptoměny už dávno nejsou okrajovou oblastí technologií. Nyní jsou součástí hlavního proudu finanční kultury a nepoužívají je jen technologicky zdatní trendsetteři.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět zažívá příliv institucionálních investorů • a další články

Ruská centrální banka nechce kryptoměny pro občany, ale pro mezinárodní obchod

Ruská centrální banka je podle představitelky banky otevřena k povolení používání kryptoměn pro mezinárodní platby. Regulaci kryptoměn pro občany země však nechává na pozadí.

Bitcoin opět v první desítce nejhodnotějších aktiv na světě

Za poslední měsíc bitcoin (BTC) ztratil na hodnotě více než 18 procent. Avšak ani to mu nezabránilo v tom, aby se stal 10. nejhodnotnějším aktivem na světě.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Zajímavost :  18.06.22 Analýza BTC/USD – Frustrace všudypřítomná, pozor na emoce

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |