[Večerní souhrn článků] • Cristiano Ronaldo začal spolupracovat s kryptoburzou Binance • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cristiano Ronaldo začal spolupracovat s kryptoburzou Binance

Fotbalová legenda Cristiano Ronaldo spojil své síly s jednou z největších kryptoměnových burz na světě, Binance. Podle oficiálního oznámení kryptoburzy má spolupráce přinést víceleté partnerství na NFT projektech a web3. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – Trpělivost je klíčem – Aktuální burzovní psychologie dle Kostolanyho

Bitcoin (BTC) se propadl o desítky procent a doposud nedošlo k žádnému solidnějším retracementu a tedy umazání části předešlých ztrát. Trh to potřebuje jako sůl, protože se tím trh dostatečně pročistí. A pak se zase může pokračovat v zavedeném trendu.

Zajímavost :  [Večerní souhrn článků] • Býci vkládají naděje do překlopení hranice 32 000 USD za BTC • a další články

23.06.22 Technická analýza BTC/USD – Čekám, co vyšší Time frame. Od IX..

Bitcoin po uzavření technické hladiny Hidden Gapu vstoupil ani ne do konsolidace, jako do menší korekce. Kdo sleduje mé info kanály ví, že odraz jsme rozpoznali již na hodinovém grafu.

23.06.22 Analýza ETH/USD – Vypadá to pro ethereum nadějně

Etherem (ETH) jenom od začátku dubna kleslo zhruba o 75 %. Zatímco od historického maxima více jak 82 %. Ty ztráty byly obrovské a prozatím se podařilo umazat jen zanedbatelnou část. Pro připomenutí, na týdenním grafu má ethereum již 11 červených svící v řadě.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Dogecoin je stále častěji spojován s terorismem a materiály o sexuálním zneužívání dětí, ukazuje výzkum

Dogecoin, oblíbená kryptoměna Elona Muska, je nyní podle nové analýzy využíván k většímu počtu nezákonných činů. Hodnota a popularita tokenu v posledních měsících dramaticky vzrostla.

Zajímavost :  Arthur Hayes: Stále je možné, že ETH bude do konce roku na 10 000 USD

Tether (USDT) chystá úplný audit pro zlepšení transparentnosti

Tether patří k tradičním FUDúm na kryptotrhu. Společnost však nyní slibuje, že dojde k plnohodnotnému auditu podkladových rezerv pro USDT.

Analytik, který úspěšně předpovídal pád kryptoměn, vidí bitcoin pod 10 000 USD

Gareth Soloway, analytik a prezident společnosti InTheMoneyStocks, před nedávnem prohlásil, že cena bitcoinu by mohla klesnout pod hranici 10 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil kryptoměnový stratég?

Upgrade Vasil na Cardanu byl opět odložen

Dne 20. června bylo oznámeno odložení dlouho očekávané spuštění hardforku Cardano Vasil, přičemž hlavní vývojář společnosti veřejně prohlásil, že spuštění bylo odloženo na konec července.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Zajímavost :  03.07.22 Video Analýza: Bitcoin, SPX, DXY – Tečka za bull runem – Růstové rally je pořád pravděpodobné

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde |