[Večerní souhrn článků] • Nový ruský návrh zákona dává podnikům volnost v používání kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nový ruský návrh zákona dává podnikům volnost v používání kryptoměn

Podle ruského úředníka ministerstva financí navrhovaný zákon o digitálních měnách umožní vytvořit místním podnikům samostatně používat kryptoměny v mezinárodním obchodu. Návrh zákona se bude týkat také místní infrastruktury a regulaci těžby kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

19.09.22 Analýza BTC/USD – Pokles pokračuje, padne support?

Bitcoin (BTC) zakončil minulý týden úplně v opačném gardu než ten předminulý. V důsledku toho poklesy pokračují. Čili dochází k plnému otestování likvidní oblasti, která je kolem 19 000 USD. Tím pádem jsme i blízko ročního low, které je na cca 17 600 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

The Merge je za námi – co se stalo a co bude dál?

Po osmi letech práce a odkladů přešel blockchain Ethereum na nový způsob ověřování transakcí, známý jako proof-of-stake (PoS). Technická aktualizace, nazývaná The Merge, byla dokončena ve čtvrtek brzy ráno.

Analytik Bloombergu Mike McGlone čeká 100 tisíc dolarů za bitcoin do tří let

Navzdory pokračujícím propadům ceny hlavní kryptoměny v rámci probíhajícího bear marketu se z Bloombergu ozývají bullish výkřiky. Ukážou se správnými?

Chainalysis: Vietnam je aktuálně nejlepší zemí v adopci kryptoměn

Podle nejnovějších dat analytické společnosti Chainalysis je Vietnam v současné době globálním lídrem v adopci kryptoměn. Co dalšího uvádí poslední výzkum společnosti Chainalysis a které další země v adopci vedou?

Proč se zajímat o vývoj dolaru?

Pro každého českého investora do kryptoměn je velmi důležitý kurz amerického dolaru vůči koruně. Jen velmi málo Čechů má své příjmy v dolarech, vedle české koruny je to nejčastěji euro.

Hackerská skupina TeamTNT se snaží prolomit Bitcoin

Podle nedávné zprávy serveru Bleeping Computer se známá hackerská skupina TeamTNT vrátila a nyní se pokouší prolomit bitcoin.

Crypto Kingdom pořádá soutěž o iPhone 13 a doživotní ASP členství

Česká vzdělávací kryptoměnová komunita Crypto Kingdom společně se slovenskou komunitou Krypotrejder si pro Tebe připravili znalostní soutěž o iPhone 13 společně s neomezeným ASP členstvím.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Celý článek zde | Podnikání za 500 Kč ? – ANO